2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

A Afratafrac yaa nasıl güzel bir haber, nasıl güzel testler 😍😍😍sağlıkla büyüsün bebiş 🤲🤲
Sağol birtanem, darısı isteyen herkese 🥰🙏
A Afratafrac canım folik asit olarak elenatal 1 alabilirsin, sadece folik asit değil içinde başka vitaminler de var, doktorum olabilecek en iyisi mide bulantin yoksa icebiliyosan bunu iç demisti
Tamam canım aklımda olsun. 💕
vauuu tebrikleş bebişşşş, çok mutlu oldummm, senin topikden maşallah hamiş çok çıktı
🥰🧿🙏 Çok şükür. İnşallah arkamızdan gelir diğer tüm kızlar.
canım ben doktora başım ağrıdı parol içtim dedim, kesinlikle içme dedi, başım çok ağrıyordu dedim, yapıcak bir şey yok dayanıcaksın dedi, parol çok zararlıymış, ben de eve depolamıştım parolu)))
Aaaa, bende de migren var ve öyle böyle değil.Sabah uykumdan baş ağrısıyla kalktım ve sabahtan beri o kadar çok şey yaptık ki eşimle baş ağrım geçsin diye yok geçmiyor. Ölcem artık ağrıdan. Üstelik öğlen 1 parol içtim maalesef etkilemedi. Soğuk suyla yıkandım, başıma soğuk uygulaması yaptım, eşim masaj yaptı sürekli. Şimdi yine yapıcak söylicem. Biraz uzancam birazdan olmadı belki iyi gelir.

Bende Diofol kullanıyorum. Devam edeceğim şimdilik.

Bende merak ettim test yaptım bende pik çıktı. Battan bir gün önceki ovulasyon bu. Ama benim testlerimde hiç sıfırlanmıyormudu hep silik çizgim vardı. Onunla alakalı mı bilmiyorum.
Belki de benim daha çok başında olduğu için pik çıkmadı. Hamileliğin daha ileriki günlerinde pike dönüyor galiba. Olsun anlamış olduk.

Bir de kuşum sen naptın şimdi gittin mi doktora ya da ne zaman gideceksin.

Ay bende ödem yaptım yeşil çay içmiyorum tutmuşsa etkilenmesin diye🤣 kahve etkilermi ya her gün 2 bardak fiks bende hahaha
Ben son 2 haftadır günde 3 bardak içtim. ama takviyeler sayesinde güzel sonuç aldım sanırım. Yine de fazla tüketmemek lazım. Bugün başladım mesela içmemeye ben de.

Kuzum inanamayacaksın ama uygulamaya göre 30 temmuz pikti yumurtlamamda o gün ve ağustosun 1nde denedik pozitif görmezsemde üzülmeyecektim o yüzden ilk gebeliğim olacak 😍 hiç dikkat etmedim beslenmeme ama bundan sonra edicem gibi beslenmem hiç düzenli değil 🙈
Canım yani yumurtlama ve ilişki üzerinden 12 gün mü geçti? Hemen belli oldu mı gebeliğin🥹 yoksa ben mi kaçırdım süreci çok takip edemedim

Son düzenleme:
Belki de benim daha çok başında olduğu için pik çıkmadı. Hamileliğin daha ileriki günlerinde pike dönüyor galiba. Olsun anlamış olduk.

Bir de kuşum sen naptın şimdi gittin mi doktora ya da ne zaman gideceksin.
Olabilir sonuçta ben senden beş gün ilerdeyim😄
Kan sonucum 119 çıktı
pazartesi randevu aldım ama herhangi bir şikayetim olmasa gitmeyecğim. Diğer hafta pazartesi içinde aldım. O zaman gitmem daha uygun diye düşünüyorum. Şimdi gitsem bile kese görünmeyecek. Testlerle takip yapmayı planlıyorum. Bakalım zaman ne gösterecek

Çatlatma ignesi vermedi kuzum çatlamış diye arkadan gelende çatlıcak dedi 3 gün ilişki önerdi. Önce duphaston yazdı sonra vazgeçti pembe beyaz olandan yazdı 2 gün beyaz olanı 7 gün pembeyi iç bırak dedi ama sen duphaston içebilirsin canım
Şu mu canım pembe beyaz dediğin

Eklentiler

• A24B4B88-1B67-448A-A8DE-3418F30DFF76.jpeg
    A24B4B88-1B67-448A-A8DE-3418F30DFF76.jpeg
    66,3 KB · Görüntüleme: 35
Küçükken babam bize kola daha zararlı diye gazoz alırdı alacaksa onun gibi bişey olmuş😂
Ayy benim babamdan bi tane daha varmış 😂 neyse yalnız değilmişim. Allah uzak etsinde biz de işler babamın midesinde sorun çıkarınca bitti abartısız her akşam çekirdek gazoz yapardı bizde öyle içerdik. O ara ünlü bi gazoz vardı sorun olur mu bilmiyorum Fu.... diye başlıyor. Allahtan ben aşırı sevmezdim de az içerdim. Zararlı çıkan babam oldu

Canım günlük nasıl yapacağına dair örnek bir ekran fotosu atıcam. Önüne takvim çıktığında mesela her gün saat 7 ye kur saatini uyanır uyanmaz dil altından ölç. Sonra takvimden gününü seç. Temperature yazan yere ateşini altına da benim gibi saatini kendi otomatik gösteriyor zaten yazarsın tablon oluştukça fikrin oluşur uğraştıkça çözersin tabloyu korkma😁
Sende mi 9.gündesin bendeeee😍

A

Aaaaayyyy yarabbim çok şükür çok sevindim 🥰🥰
🥰🙏 çok şükür
Çook sevindim hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin inşallahh🙏🏻😊
🥰🙏amin kuzum inşallah
Alllahımmmmm aframmmmmm tafraaammmmm neler olmuş böyle çok çok çok sevindim ne diceğimi bilemiyorum Şuan gözlerim doldu ağlıyorum o kadar mutlu oldum ki Allahım sana şükürler olsun çok çok çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah 🥹🥹🤲🏻🤲🏻 bizi de arkandan götürmeyi unutma 😍
🥰😍. Çok şükür birtanem, sıra sizlerde ben inanıyorum ve hissediyorum. teker teker sırayla peşimizden geleceksiniz 🙏
A Afratafrac her yere seni yazasım geliyorrrrr🤩🤩🤩 ya senin bat ne zamandı benim kafa durdu belirti var mı belirti ayrıntıları verrrrr çok çok sevindim ya😍
16 Ağustos Bat'ım bugün Dpo 9. gün bebişim. Bu sabahın ilk mesajlarında yazmıştım aslında tüm belirtilerimi ve bu ay neler yaptığımı. Atıyorum linklerini.
Bende önümüzdeki değil bir sonraki haftaya mı gitsem dedim kuzum yani sanırım 5 haftalık oluyor o zaman bu arada hesapladın mı doğum tarihi ne zaman 😌 bende kaset testlerle koyulaşma takibi yapıcam kaç günde yapmam gerekir ?
2 günde bir kaset test ile koyulaşma takibi yapmak mantıklı, istersen her gün de yapabilirsin. Bende 2 hafta sonra bir gideyim olmadı.
A Afratafrac çookk sevindim resmen kurduğun topikten mezun olacaksın :) Sağlıkla büyüsün, sağlıkla kucağına al inşallah :)
😍🙏 inşallah birtanem. İsteyen kim varsa tez zamanda duaları kabul olsun inşallah💕

Kızlar ilk dkda cıktı ama bu sahte artımed sanırım cok can yaktı pek inanmadım 😄
Başka testle yap canım İnşAllah daha da belirgin pozitif görürsün😍 feely varsa onunla yap

Ben anladım ki bundan sonra predictora boşa para verilmemeli freely aynı hassaslıkta. Bugün A Afratafrac ’ın testlerinde net bir şekilde ortada sonuç. ☺️

Sağol birtanem, darısı isteyen herkese 🥰🙏

Tamam canım aklımda olsun. 💕

🥰🧿🙏 Çok şükür. İnşallah arkamızdan gelir diğer tüm kızlar.

Aaaa, bende de migren var ve öyle böyle değil.Sabah uykumdan baş ağrısıyla kalktım ve sabahtan beri o kadar çok şey yaptık ki eşimle baş ağrım geçsin diye yok geçmiyor. Ölcem artık ağrıdan. Üstelik öğlen 1 parol içtim maalesef etkilemedi. Soğuk suyla yıkandım, başıma soğuk uygulaması yaptım, eşim masaj yaptı sürekli. Şimdi yine yapıcak söylicem. Biraz uzancam birazdan olmadı belki iyi gelir.
Çok geçmiş olsun canım 😘

X