2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yine

O çörekotu kürünü yaptım aşkım ama 3 gün tek yedim yiyemedim daha midem bulandı onun dışında hiçbir şey yapmadım öyle akışına bıraktım bebeğim ☺️sen yaptın mi kur falan
Bende yapmayacaktım ama dün başladım yani 8.gün. biraz geç kaldım ama olur inşAllah 🤲🏻 Çörekotu ve çakşır kökü suyu kullanıyoruz ☺️

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏
Eşime de süpriz yapıcam bugün 🥰

melisaa93 melisaa93 @Niqu @Tikabasa @sundy94 @tweeetyyy @cnlrm @edahandro @Conqueror123 IADK IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm @monimoni @destinesiaa @Gul220 @maaaavi Perlitik Perlitik @Sunshine1 @beyons @bitkin96 melegim can melegim can imagination forever imagination forever fnd_50 fnd_50 @bebekheyecani @Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg @savascii @Kristialia @Papatyamaviss @golden-snitch

Ahhh canım benim 💜🥰💜🥰💜 nasıl mutlu oldum sağlıkla katlanarak artsın değerlerin inşallah 🥰 bende 3 güne testlere başlarım. Senle yakındı yumurtlamamiz regle kac günün var? Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 💜🧿🥰💜🧿💜🧿🥰

İngilizcem yetmedi biraz😄 Neyse halledicem bakalım😁
Takvim üzerinden hangi güne bilgi gireceksen tıklayıp aşağıda açılan sayfalarda yanlarına yazdığım açıklamalara göre bilgileri girmelisin ☺️
Ateşin kaç çıktıysa yazman yeterli o kendisi gün geçtikçe grafik oluşturacak.
Akıntı tipi sol baştan “yok-kuru-yapışkan-kremsi-sulu-yumurta akı” anlamlarına geliyor ona göre seçersin.

Regl olunca period başlığında yes demen yeterli. İstersen yoğunluğuna göre de seçebilirsin. Spotting lekelenme light hafif medium orta heavy yoğun regl anlamında.

İlişki olursa yes demen yeterli detay girmek istersen sabah olursa AM , gece olursa PM seçersin. Eğer iki kez olduysa both olanı seçersin.

Şimdilik bu kadarına alışınca belirtileri de takip edip girmeyi anlatırım İnşAllah ☺️

Eklentiler

• F1552228-CFC4-4E1B-A63E-FF1930113CF7.jpeg
    F1552228-CFC4-4E1B-A63E-FF1930113CF7.jpeg
    73,1 KB · Görüntüleme: 36
  • A9E9A8BA-5DA7-4217-8733-71D8C24F5473.jpeg
    A9E9A8BA-5DA7-4217-8733-71D8C24F5473.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 33
Bence ondan çatlamaya hazır yumurtan var çatlayınca progestron hormonu artıyor ateş de yükseliyor. Benim de klomenin sonu bugün. Peki bir şey soracağım kuzum sana progestan ya da duphaston verdi mi doktor? Çatlatma iğnesini kendin mi yapıyorsun
Çatlatma ignesi vermedi kuzum çatlamış diye arkadan gelende çatlıcak dedi 3 gün ilişki önerdi. Önce duphaston yazdı sonra vazgeçti pembe beyaz olandan yazdı 2 gün beyaz olanı 7 gün pembeyi iç bırak dedi ama sen duphaston içebilirsin canım

Ona kalırsa folik asite de otizm e yol açıyormuş. Ne içeceğimi bilemedim ben zorda kalmadıkça ağrı kesici almıyorum bile ama bazen dayanılabilecek gibi olmayınca mecburen içiyorum. O yüzden doktor bana folik asit verdi iki hafta içtim bıraktım o videoyu görünce. Geçen sene 4 kutu bitirdim ☹️
Herseyın fazlası zarar ama bızzat sahıt oldugum bıseyı soyleyım arkadasımda folık asıt eksıklıgı oldugu ıcın ve yuksek doz kullanmadıgı ıcın çocugunun kafatası gelısmedi ve 4 aylıkken dogum yapmak zorunda kaldı o bebegı.o yuzden ınsanları etkıleyecek seyler yazmayın bence.doktor herseyın kararını verır zaten.sonucları kotu olabılecek seylerı yazmayalım buraya.doktora sorulur o nederse odur sonucta onlar bızım kan degerlerımıze gore soyluyorlar ne gerekıyorsa

Takvim üzerinden hangi güne bilgi gireceksen tıklayıp aşağıda açılan sayfalarda yanlarına yazdığım açıklamalara göre bilgileri girmelisin ☺️
Ateşin kaç çıktıysa yazman yeterli o kendisi gün geçtikçe grafik oluşturacak.
Akıntı tipi sol baştan “yok-kuru-yapışkan-kremsi-sulu-yumurta akı” anlamlarına geliyor ona göre seçersin.

Regl olunca period başlığında yes demen yeterli. İstersen yoğunluğuna göre de seçebilirsin. Spotting lekelenme light hafif medium orta heavy yoğun regl anlamında.

İlişki olursa yes demen yeterli detay girmek istersen sabah olursa AM , gece olursa PM seçersin. Eğer iki kez olduysa both olanı seçersin.

Şimdilik bu kadarına alışınca belirtileri de takip edip girmeyi anlatırım İnşAllah ☺️
Çok sağol🙏 Ama bende daha bu ekran açılmadı bile😬Açılıyor gibi olup pat diye yan sayfaya kayıyor orda da uyarı bilgilendirme yazısı gibi bişeyler var. Ben daha üyeliği bile tamamlayamamış olabilirim🥲

Kuzum tebrik ederim öncelikle doktora gitmelisin gerekli kan tahlilleri alınıp duruma göre ek demir ve d vitamini veriyor. Sadece folik asitle olmuyor bu yolculuk. Muhakkak doktor görmeli
Anladım canım. Ama Bat haftasının geçmesini her türlü bekleyeceğim. Hemen acele gitmek istemiyorum. Belki keseyi görmeye gideriz 2 hafta sonra bilemedim.

X