2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

A Afratafrac yaa nasıl güzel bir haber, nasıl güzel testler sağlıkla büyüsün bebiş
Sağol birtanem, darısı isteyen herkese
A Afratafrac canım folik asit olarak elenatal 1 alabilirsin, sadece folik asit değil içinde başka vitaminler de var, doktorum olabilecek en iyisi mide bulantin yoksa icebiliyosan bunu iç demisti
Tamam canım aklımda olsun.
vauuu tebrikleş bebişşşş, çok mutlu oldummm, senin topikden maşallah hamiş çok çıktı
Çok şükür. İnşallah arkamızdan gelir diğer tüm kızlar.
Aaaa, bende de migren var ve öyle böyle değil.Sabah uykumdan baş ağrısıyla kalktım ve sabahtan beri o kadar çok şey yaptık ki eşimle baş ağrım geçsin diye yok geçmiyor. Ölcem artık ağrıdan. Üstelik öğlen 1 parol içtim maalesef etkilemedi. Soğuk suyla yıkandım, başıma soğuk uygulaması yaptım, eşim masaj yaptı sürekli. Şimdi yine yapıcak söylicem. Biraz uzancam birazdan olmadı belki iyi gelir.

Belki de benim daha çok başında olduğu için pik çıkmadı. Hamileliğin daha ileriki günlerinde pike dönüyor galiba. Olsun anlamış olduk.

Bir de kuşum sen naptın şimdi gittin mi doktora ya da ne zaman gideceksin.

Ay bende ödem yaptım yeşil çay içmiyorum tutmuşsa etkilenmesin diye kahve etkilermi ya her gün 2 bardak fiks bende hahaha
Ben son 2 haftadır günde 3 bardak içtim. ama takviyeler sayesinde güzel sonuç aldım sanırım. Yine de fazla tüketmemek lazım. Bugün başladım mesela içmemeye ben de.

Canım yani yumurtlama ve ilişki üzerinden 12 gün mü geçti? Hemen belli oldu mı gebeliğin yoksa ben mi kaçırdım süreci çok takip edemedim

Son düzenleme:
Olabilir sonuçta ben senden beş gün ilerdeyim
Kan sonucum 119 çıktı
pazartesi randevu aldım ama herhangi bir şikayetim olmasa gitmeyecğim. Diğer hafta pazartesi içinde aldım. O zaman gitmem daha uygun diye düşünüyorum. Şimdi gitsem bile kese görünmeyecek. Testlerle takip yapmayı planlıyorum. Bakalım zaman ne gösterecek

Çok geçmiş olsun kuzum benim çok şükür bir sıkıntı yok değil mi? Duam seninle. Allahım güzelce ilerleyip kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin canım amin inşallah. Rabbim tez zamanda sana da nasip etsin beraber takip edelim süreci

Şu mu canım pembe beyaz dediğin

Eklentiler

• A24B4B88-1B67-448A-A8DE-3418F30DFF76.jpeg
    66,3 KB · Görüntüleme: 35
Küçükken babam bize kola daha zararlı diye gazoz alırdı alacaksa onun gibi bişey olmuş
Ayy benim babamdan bi tane daha varmış neyse yalnız değilmişim. Allah uzak etsinde biz de işler babamın midesinde sorun çıkarınca bitti abartısız her akşam çekirdek gazoz yapardı bizde öyle içerdik. O ara ünlü bi gazoz vardı sorun olur mu bilmiyorum Fu.... diye başlıyor. Allahtan ben aşırı sevmezdim de az içerdim. Zararlı çıkan babam oldu

Sende mi 9.gündesin bendeeee

A

Aaaaayyyy yarabbim çok şükür çok sevindim
çok şükür
Çook sevindim hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin inşallahh
amin kuzum inşallah
. Çok şükür birtanem, sıra sizlerde ben inanıyorum ve hissediyorum. teker teker sırayla peşimizden geleceksiniz
A Afratafrac her yere seni yazasım geliyorrrrr ya senin bat ne zamandı benim kafa durdu belirti var mı belirti ayrıntıları verrrrr çok çok sevindim ya
16 Ağustos Bat'ım bugün Dpo 9. gün bebişim. Bu sabahın ilk mesajlarında yazmıştım aslında tüm belirtilerimi ve bu ay neler yaptığımı. Atıyorum linklerini.
2 günde bir kaset test ile koyulaşma takibi yapmak mantıklı, istersen her gün de yapabilirsin. Bende 2 hafta sonra bir gideyim olmadı.
A Afratafrac çookk sevindim resmen kurduğun topikten mezun olacaksın :) Sağlıkla büyüsün, sağlıkla kucağına al inşallah :)
inşallah birtanem. İsteyen kim varsa tez zamanda duaları kabul olsun inşallah

Kızlar ilk dkda cıktı ama bu sahte artımed sanırım cok can yaktı pek inanmadım
Başka testle yap canım İnşAllah daha da belirgin pozitif görürsün feely varsa onunla yap

Ben anladım ki bundan sonra predictora boşa para verilmemeli freely aynı hassaslıkta. Bugün A Afratafrac ’ın testlerinde net bir şekilde ortada sonuç.

Çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…