2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Doktora ne zaman gitmeliyim peki biraz bekleyeyim dimi kızlar ilk gebeliğim benim biraz bilinçlenmek istiyorum
Tebrikler canımın içi öncelikle
Ben öğrenir öğrenmez gitmiştim ama sürecim farklıydı biraz kontroldeydim.dr hemen folic asite başlatmıştı eğer kullabmiyorsan veriyor hemen. Onun dışında d vitamini için takviye almadım gebelik ilerleyinxe veriyoruz demişlerdi bu şekildeydi

Sen test yaptın mı en son gecikme yaşıyordun

Merhaba benimde son adet tarihim 10 Temmuz 3 Ağustos tan beri hafif kahverengi akıntım geliyor 9 ya da 10 Ağustos‘ta adet olmam gerekiyordu ama olmadım geçen hafta tes yaptım bugün de test yaptım ve direkt negatif tek çizgi çıktı gebelik değilse ne olmuş olabilir daha önce böyle bir şey yaşayan var mı cevaplarsınız çok sevinirim

Canım pişik gibi mi? Fitil zararlı olabilir bence. Enfeksiyon için olan fitillerden mi? Prospektüsünü oku, genelde hamileler ve hamilelik şüphesi olanlar kullanmasın yazar öyle şeylerde.
Kullanmadım zaten canım evet ya pişik gibi olmuşum çok şükür bugün evdeyim efil efil pijamamla rahatladım bu sıcaklar mahvetti bizi

Canım ilk gebeliğimden hatırladığım kadarıyla bana folik asit yazmışlardı ilk etapta. Eğer yemen içmem açısından güzel ve dengeli besleniyorsan vitamine gerek yok demişti doktorum ama sanırım bu vitamin durumu sonraki kontrollerden birindeydi. Şuan folik asit dışında bir şey vereceklerini sanmıyorum yani

Hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebiş

Gözün aydın canım hayırlısı olsun sağ saglim kucağınıza alın bebişinizi

Ben senden daha çok inanmışım gibi beklediğim bir haber oldu verdiğin enerjiden galiba çook tebrik ederim Allah kucağına almayı nasip etsin bizlere de duanı esirgeme arkandan gelelim

Canım canım canımmmm biliyordum vallahi bekliyordummmmm. Nasıl güzel haber bu

Nasıl güzel haber yaaa zaten inanmıştın olacağına,çok sevindim gerçekten. Giderek koyulaşsin inşallah
Çok sağolun güzel kızlarım. Darısı isteyen herkesin başına İnşallah sağlıkla artar değerleri ve sağlıla doğar, sizler de dualarınızı esirgemeyin güzel kızlarım.

Kafa rahatlığı, olumlama yapmak gerçekten çok önemli. Bu ay dedik ki elimizden ne geliyorsa yapalım zaten gerisi Allah'ın takdiri. Yani o kafa rahatlığı ve takmamak dediğimiz şeyi aslında defalarca söyledim yine söylüyorum. Ovulasyon testi yapmamak ya da yumurtlama günlerini değerlendirmemek değil aslında. Gerçekten testte negatif gördüğünce cidden üzülmemek, modu düşürmemek. Yoksa biz baya uğraştık, takviyeler kullandık bu ay ve oldu. Umursamadık da öyle oldu değil yani.

Kızlar bu topikten devam edebilirsiniz aslında. Ben sadece tabloya yeni isim eklemeyeceğim ancak hamile çıkan olursa beni etiketlerseniz işaretlerim tabloya

Catliyor olabilir yumurtan Önceki günü degerlendirsen sıkıntı yapma canım bugün ateşte bi değişiklik var mı canim

Bu ay bende bir rahatım bende çok uğraştım hacemat bile yaptırdım takviyeler almıştım bu ay hiçbir takviye almadım akışına bıraktım herşey Allah'tan o dilediği zaman da verecektir dualarımdasınız hepiniz

Canım benim ya bugün aldığım en güzel haber ay bizede umut oldun bende ağustostan umutluyum umarım öyle olur sağlıkla ilerlesin sana demiştim ağustosu hamilelikle kapatcan diye ay pesinden gelelim bizede çok dua et tatlım çok çok sevindim

Aynen elimizden geleni yapıp gerisi Allahtan diyecegiz hakkımızda hayırlısı olsun
Hacamatı bende duymuştum genel sağlık içinde

Yaaa cookkk sevindimmm canım Allahm sağlıkla güzelliklerle kucağınıza almayida nasip etsin

Yaa bebikomm çok mutluyum.hayirla sağlıkla gelsin inşallah

Ahahaha timam kapatmıcam, takılın rahatça
Uzun zamandır topukte bir sessizlik vardı zaten de inşallah saglijla artarak devam eder minigimiz A Afratafrac

A Afratafrac Tebrik ederim çok sevindim, darısı herkesin başına

Ya hayırlı olsun sağlıkla büyür insaallah sen de mi nisan annesi olucaksın acabaa
evet canım nasipse Nisan ayı gözüküyor internetten bakınca 25 Nisan doğum diyor. Sağlıkla ilerlerse o günleri görürüz inşallah.

Çok sağolun güzel kızlarım darısı hepinizin başına inşallah, gerçekten gönülden diliyorum bebek sahibi olmak isteyen herkes olsun sağlıkla

Çok sevindimmmm sağlıkla ilerlesin bebeğini kucağına almayı nasip etsinn arkandan biz de gelelim insallah
inşallah kuzum
Ayy cokkk sevindimmm, benim içime doğmuştu bu ay senden güzel haberi alacağımız, sağlıkla büyüsün sağlıkla kucağına al inşallah, senin topigin sana uğurlu geldi
darısı sizlerin başına birtanem
Maşallah ne güzel bir güne uyanmışız..
A Afratafrac @gulseliinn tebrik ederim kızlar çok sevindim. Gözünüz aydın

Kız dur daha ne sonraki denemede olursa aynı topicte oluruz ben öyle yapıcam bu ay pozitifleri görüp A Afratafrac ’ın topiğine ışınlanıyoruz anlaştık mı
gelin bebeğim gelin. Gerekirse 2 topik arası takılırız.
İnşallahhh ikimizinkide sağlıklı olur canım benim gerçekten bereketli bir gün herkese şans getiririz umarım
inşallah bebeğim
Hayırli olsun canım. Allah kucağına da sağlıkla almayı nasip etsin inşallah
amin canım inşallah, çok sağol.
Bebeğim 25 Nisan çıkıyor doğru hesaplıyorsa.
Ayyyyyyyy çok sevindim çok duygusallaştım bir anda tebrik ederim kuzummmmmm sessiz sedasız takip edicem bu ay dedim yazmıcam konuşmalara dahil olmucam dedim ama yapamadım bu çok güzel bi haber
çok sağol bebeğim. darısı isteyen herkesin başına inşallah.
Mesajımı görmemen bir tık duygusallastridi beni canım A Afratafrac tekrar tebrikler haydi hep beraber açacağınız toipige
Bebeğim ne zaman ne yazdın özür dilerim gözümden kaçtıysa. Çok sağol birtanem

Tamam bebeğim. Bende folik asit 2 hap kalmış. almam lazım Pazartesi ne alsam acaba? Bilgisi olan hamişler bana önerebilir mi doktorunuz ne verdi. Bendeki Diofol diye bir hap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…