2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aslında 10-14 gün kala yumurtlama olması normalmiş. Doktor olabilir demişti.
Bu ay rahim filmi çekindim, reglime 2 gün var, daha yeni yumurtlamam oldu. Dongum rahim filminden dolayı değişecek sanirim

Çok sevindimmmm sağlıkla ilerlesin bebeğini kucağına almayı nasip etsinn arkandan biz de gelelim insallah

ahahaha yirim diğer kızlarda gelcek peşimizden hızlıca. Artık 2-3 başlık takip etçez hamilelikte Sağol birtanem.

Ayy cokkk sevindimmm, benim içime doğmuştu bu ay senden güzel haberi alacağımız, sağlıkla büyüsün sağlıkla kucağına al inşallah, senin topigin sana uğurlu geldi

Aaaaa geliyor geliyorrrrr bebito geliyor. Kız maşallah maşallah çok sevindim kendi topiginin annesi oldun saglıkla büyüsün inşallah minnoşun kuzum benim şaşkınlıkla bakıyorum
Yaaa teşekkür ederim birtanem darısı senin başına inşallah. Arkamızdan geleceksiniz biliyorum.

Kız dur daha ne sonraki denemede olursa aynı topicte oluruz ben öyle yapıcam bu ay pozitifleri görüp A Afratafrac ’ın topiğine ışınlanıyoruz anlaştık mı

Hayırli olsun canım. Allah kucağına da sağlıkla almayı nasip etsin inşallah

Ooo ne güzel bir gün böyle maşaAllah maşaAllah ben test yapsam regl sonrası ben bile pozitif çıkıcam öyle bereketli bir gün
Benim bugün yarın adet günüm, yarın uzun yola tatile gideceğiz, hiç bi belirtim olmadığı için yok diye düşünüyorum ama test olsa yapardım bu bereketli günü kacirmazdim

Kız dur daha ne sonraki denemede olursa aynı topicte oluruz ben öyle yapıcam bu ay pozitifleri görüp A Afratafrac ’ın topiğine ışınlanıyoruz anlaştık mı
Kız dur nasıl olcak kafam karıştı Sonraki ay olsak da nisan anneleri grubunda mı takılalım diyorsun "Niye burdayız çünkü tecrübelerinizden faydalanıyoruz, bu arada merhaba afra nasıl gidiyor" falan böyle mi? Yoksa mayıs anneleri grubunda mı olacak? A Afratafrac hesaplattın mı doğum ne zaman?

Ayyyyyyyy çok sevindim çok duygusallaştım bir anda tebrik ederim kuzummmmmm sessiz sedasız takip edicem bu ay dedim yazmıcam konuşmalara dahil olmucam dedim ama yapamadım bu çok güzel bi haber

Doktora ne zaman gitmeliyim peki biraz bekleyeyim dimi kızlar ilk gebeliğim benim biraz bilinçlenmek istiyorum
Ben bekleyeceğim. Şimdilik elimde kaset testler var onlarka koyulaşma takibi yapıcam. Haftaya belki kan veririm sadece. 2 gün sonra tekrar verip artışını kontrol ederim. Ama doktora geç gidicem. Hem kese hem kalp atışını duyayım diye. Eylülün ilk haftası oluyor.

Öte yandan gitmem gerekir mi? Tahlil yapıyorlar mı gidince? Vitamin falan veriyo mu acaba doktor ekstra olarak kullanmam gereken bişiler var mı? Ben de bunları bilmiyorum. Eğer gitmek gerekliyse erken de gidebilirm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…