2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ovuya başladım kızlar değerlendireyim mi bugünden itibaren full çatlayana kadar ? 2 güne koyulaşır diye tahmin ediyorum

Eklentiler

• IMG_2771.jpeg
    IMG_2771.jpeg
    209,6 KB · Görüntüleme: 61
Bu ay bende bir rahatım bende çok uğraştım hacemat bile yaptırdım takviyeler almıştım bu ay hiçbir takviye almadım akışına bıraktım herşey Allah'tan o dilediği zaman da verecektir 🙏🏻 dualarımdasınız hepiniz 😍🤍
aynen bebeğim, ne geliyorsa zaten hep ondan geliyor. Tabi bu demek değil ki trafiği yoğun bir caddenin ortasında durup bana nasılsa araba çarpmaz allah istemedikçe diye. Biz her daim önlemimizi alalım, elimizden geleni yapalım. Gerisini de ona bırakalım 🥰

Ama ennnn önemlisi, test yapmaktan korkuyorum negatif görürsem diye, ya hamile seğilsem diye korkuyorum, ya hamile kalmazsam vb. düşüncelerden arınmak. Testte negatif görünce aç bir bölüm dizi izle. Ama asla umudunuzu kaybetmeyin. Moral düşürmek kesinlikle yok. Karnınızı sevin, konuşun sanki bebişiniz zaten oradaymış gibi 🥰

Canım benim ya bugün aldığım en güzel haber ay bizede umut oldun bende ağustostan umutluyum umarım öyle olur sağlıkla ilerlesin sana demiştim ağustosu hamilelikle kapatcan diye ay pesinden gelelim bizede çok dua et tatlım çok çok sevindim 🥰🥰🥰🤲
ay inşallah birtanem 🥰🙏 Hepiniz için canı gönülden diliyorum gerçekten en kısa zamanda bebiş haberini alın hemen diye 🙏💕

Tamam bebeğim. Bende folik asit 2 hap kalmış. almam lazım Pazartesi ne alsam acaba? Bilgisi olan hamişler bana önerebilir mi doktorunuz ne verdi. Bendeki Diofol diye bir hap.
Doktor ilk başta sadece folik asit veriyor eğer mide bulantın vs başka şikayetin varsa onda göre vitamin yazıyor yoksa sadece folik asit. İlk 3 ay folik asit kesin kullanıyorsun. Buna ek 2. Ayında çeşitli vitaminler yazıyor senin ve bebeğin için

Tamam bebeğim. Bende folik asit 2 hap kalmış. almam lazım Pazartesi ne alsam acaba? Bilgisi olan hamişler bana önerebilir mi doktorunuz ne verdi. Bendeki Diofol diye bir hap.
Folidays, folidoce kullananlar vardı canım. Benim normal kan değerlerimde zaten folikasitim düşüktü diye 5 mg yüksek değerli olandan devam ediyorum doktorun yazdığı ilactı. Gebe kalırsam buna devam etmeyebilirim ama

Doktor ilk başta sadece folik asit veriyor eğer mide bulantın vs başka şikayetin varsa onda göre vitamin yazıyor yoksa sadece folik asit. İlk 3 ay folik asit kesin kullanıyorsun. Buna ek 2. Ayında çeşitli vitaminler yazıyor senin ve bebeğin için
Tamam birtanem. O zaman ben 6. haftadan sonra ilk kez doktora gittiğimde zaten varsa bişi yazar verir o zaman. Eylül ilk haftasında.

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏
Eşime de süpriz yapıcam bugün 🥰

@melisaa93 Niqu Niqu @Tikabasa @sundy94 tweeetyyy tweeetyyy @cnlrm edahandro edahandro @Conqueror123 @IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm @monimoni destinesiaa destinesiaa @Gul220 maaaavi maaaavi @Perlitik @Sunshine1 beyons beyons @bitkin96 @melegim can @imagination forever @fnd_50 @bebekheyecani @Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg @savascii @Kristialia @Papatyamaviss @golden-snitch
Ayyy maşallah çok sevindim 🥰 inşallah sağlıkla ilerler ve harika zamanlar geçirirsin 🙏 Demekki bazen içimizdeki hislere güvenmemiz lazım 💕

Ben bekleyeceğim. Şimdilik elimde kaset testler var onlarka koyulaşma takibi yapıcam. Haftaya belki kan veririm sadece. 2 gün sonra tekrar verip artışını kontrol ederim. Ama doktora geç gidicem. Hem kese hem kalp atışını duyayım diye. Eylülün ilk haftası oluyor.

Öte yandan gitmem gerekir mi? Tahlil yapıyorlar mı gidince? Vitamin falan veriyo mu acaba doktor ekstra olarak kullanmam gereken bişiler var mı? Ben de bunları bilmiyorum. Eğer gitmek gerekliyse erken de gidebilirm.
Kuzum tebrik ederim öncelikle doktora gitmelisin gerekli kan tahlilleri alınıp duruma göre ek demir ve d vitamini veriyor. Sadece folik asitle olmuyor bu yolculuk. Muhakkak doktor görmeli

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏

@melisaa93 Niqu Niqu @Tikabasa @sundy94 tweeetyyy tweeetyyy @cnlrm edahandro edahandro @Conqueror123 @IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm @monimoni destinesiaa destinesiaa @Gul220 maaaavi maaaavi @Perlitik @Sunshine1 beyons beyons @bitkin96 @melegim can @imagination forever @fnd_50 @bebekheyecani @Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg @savascii @Kristialia @Papatyamaviss @golden-snitch
Canımmmm çok tebrik ederim 😍😍😍🥰 sağlıkla büyüsün inşallah♥️🙏🏼

Rahim inceltiyor o yüzden gebelik olmuyor diye okudum arkadaştan o yüzden biraz canım sıkıldı kuzum
Canım olabilir ama böyle bir risk herkes için olsa sence doktorlar bunu verir mi? Doktor muayenesine gittiğinde zaten rahmin kalınlığına bakıyor, bebiş için uygun mu değil mi anlıyor. Eğer sen de bi sorun yoksa doktorun onun için vermiştir. Bazılarının rahmi zaten ince oluyor o zaman muhtemelen klomen vermemeye çalışıyorlardır. Sen de rahim inceliği yoksa bunun için canını sıkma 😊 benim doktorum rahim kalınlığımın çok iyi olduğunu söylerdi, şuan gebelik için hazır bak çizgilere derdi gösterirdi ve klomen verirdi.

Ay ağlayacağımmm 😍🧿😍🧿😍 nasıl sevindim anlatamam 😍😍😍 oyy kuzum yaaa 😍😍😍 iyi kalpli arkadaşım 🤰🤰🤰 hayırlı uğurlu olsun 😍 zaten ilk gece hamile kalmıştınn sen biliyorsun, buna inanmıştık 👏🏼👏🏼👏🏼 tebrik ederim

X