2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

merhaba kızlar size bişey sormak istiyorum benim sat 21 temmuzdu reglime 10 gün var bugun test yaptım çok az bi çizgi belli oluyor böyle olan varmı

Eklentiler

• 0BD5EE30-53C1-4423-85B4-FF5B2AC256FA.jpeg
    150,4 KB · Görüntüleme: 81
Ben
Bugün ben adet oldum ama her zamankinden çok çok az geldi hiç pıhtı ve aşırı koyuluk yoktu ilk kez böyle oluyor normalde ilk gün aşırı kasık ağrısı ve yoğun kanama ve pıhtı olurdu

Catliyor olabilir yumurtan Önceki günü degerlendirsen sıkıntı yapma canım bugün ateşte bi değişiklik var mı canim
Kızlar gittim doktora sagdaki yumurtan çatlamış dedi soldakide 17mm olmuş oda çatlıcak dedi cumartesi pazar salı ilişki olsun dedi. Ama anlamadıgım ateşim yüksekmedi fnd_50 melisaa93

Hamile kalınca bir ay geriden gelmişiz çok farketmez tahmini doğum ayına göre olan gruba geçmek gerekiyor. 40 hafta üzerinden hesaplanıyor ama mesela benim için o mümkün değil. 35-36.haftalarda sezaryen ile doğum yapıcam. Yani ister nisan ister mayıs hangi gruba dahil olmak istersem ona olcam

Neden o haftalarda canım?

Yaaa bebeğimmm ağlicam ben şuan çok duygusalım çok sevindimmm beta verdin mi nasılsın nasıl supriz yapıcaksın

Oy oy oy hadi bakalım iki yumurta sağlıkla büyümüşler canım sağlıkla da bebişin gelsin inşallah
Demekki sagdaki 22mm de çatladı birazdan ilişki olacak zaten kaçırmadım çok şükür perşembeyi cumaya baglayan gece olmuştı zaten

Kızlar gittim doktora sagdaki yumurtan çatlamış dedi soldakide 17mm olmuş oda çatlıcak dedi cumartesi pazar salı ilişki olsun dedi. Ama anlamadıgım ateşim yüksekmedi fnd_50 melisaa93
Ooo çok çok iyi çatlatma iğnesi verdi mi? Bence yumurtlama sürecin devam ettiği için progesteron yükselmedi dolayısıyla ateşin yükselmedi diye tahmin ediyorum. Belki yarın yükselecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…