2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amin inşallah kuzum darısı senin başına
Gerçekten tükkanı kapatıp gitçem derken doğru diyormuşum
Amin inşallah Ben de bu sabah saati kurmuştum. Çişimi bardağa yaptım hemen arkasına peçeteye adetim geldi. Test de kaldı öyle. Boşa gitmedi bari ona sevineyim
Sonra buraya girdim testlerini gördüm. Çook sevindim
Kendim için de ilk defa gözlerim doldu. Aynı topiğe devam etmek isterdim galiba o yüzden

Erkn adet görmüşsün canım 2 gün önce gelmiş tabloya göre. Herşeyin zamanı vardır merak etme

Yaaa cookkk sevindimmm canım Allahm sağlıkla güzelliklerle kucağınıza almayida nasip etsin

Yaa bebikomm çok mutluyum.hayirla sağlıkla gelsin inşallah

Erkn adet görmüşsün canım 2 gün önce gelmiş tabloya göre. Herşeyin zamanı vardır merak etme
Bu ay akıntım erken bitmişti yani erken çatladı. Ovulasyon testi yapmamıştım bu ay ama önceki aylarda hep öyle oldu. Çatlama akıntı bitimine denk gelmişti hep yani. Çörekotu kürü kullanmıştım belki benimkiyi biraz öne çekmiş olabilir. Önümüzdeki ay yine kullanıcam yine de Kısmet belki sonraki yumurtalara daha güzel etkisi olur.

Bir sonraki aylara yatırım inşallah kuzum

Ya hayırlı olsun sağlıkla büyür insaallah sen de mi nisan annesi olucaksın acabaa

Aaaaaaaa şoktayımTebrikler canımbak ben senden çok rahatıydım nedense öylede olduay ne güzel takır takır geliyorsunuz

Ayyy hayırlı olsunnnn çok çokk sevindimmm sağlıcakla kucağına al inşalllah bunun Şerefine bende test yapmaya gidiyorum nasıl bir sürpriz yapacaksın eşine banada fikir olsun

Bebeğim nasıl mutlu oldum Ay çok heyecanlı dualarım seninle

Sağolun güzel kızlarım hamişler sağlıkla bebeklerini kucaklarına alsınlar, bebiş bekleyenler de en kısa zamanda dilerim güzel haberi alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…