2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba, benimde dongum sizin gibi. 29 günde bir oluyorum, 18 19 hatta 20 günde yumurtlama oluyor. Sonra da 10 gün sonra regl. Doktor bişi dedi mi bu durumla ilgili. Ben gene kalabilmistim maalesef başka şeyler oldu ama progesteron ile ilgili bir sorun oluyor sanırım
Aslında 10-14 gün kala yumurtlama olması normalmiş. Doktor olabilir demişti.
Bu ay rahim filmi çekindim, reglime 2 gün var, daha yeni yumurtlamam oldu. Dongum rahim filminden dolayı değişecek sanirim

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏
Eşime de süpriz yapıcam bugün 🥰
Çok sevindimmmm sağlıkla ilerlesin bebeğini kucağına almayı nasip etsinn arkandan biz de gelelim insallah 👶🏼

O kadar inanıyordum o kadar hissettim ki çok ama çokkkk sevindim
Ümitlendirmek istemediğim için de dillendirmedim . Canım benim hayırlı uğurlu olsun.
Biliyor musun şimdi kendime bile daha çok seviniyorum. Sanki eksikmi de tamamlanmış gibi mutlululuğum 😍 kız çokkk mutlu oldum. Canım benim hayırlı olsun. Pişmiş kelle gibiyim sırıtmaktan😄ya harika bir haber.
ahahaha yirim 🥰 diğer kızlarda gelcek peşimizden hızlıca. Artık 2-3 başlık takip etçez hamilelikte 😂 Sağol birtanem.💕

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏

melisaa93 melisaa93 @Niqu @Tikabasa @sundy94 @tweeetyyy @cnlrm @edahandro @Conqueror123 @IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm @monimoni @destinesiaa @Gul220 @maaaavi @Perlitik @Sunshine1 @beyons @bitkin96 @melegim can @imagination forever @fnd_50 @bebekheyecani @Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg @savascii @Kristialia @Papatyamaviss golden-snitch golden-snitch
Ayy cokkk sevindimmm, benim içime doğmuştu bu ay senden güzel haberi alacağımız, sağlıkla büyüsün sağlıkla kucağına al inşallah, senin topigin sana uğurlu geldi ❤️🐣

Aaaaa geliyor geliyorrrrr bebito geliyor. Kız maşallah maşallah çok sevindim kendi topiginin annesi oldun saglıkla büyüsün inşallah minnoşun kuzum benim şaşkınlıkla bakıyorum ♥️♥️♥️
Yaaa teşekkür ederim birtanem 🥰 darısı senin başına inşallah. Arkamızdan geleceksiniz biliyorum. 💕

Amin inşallah 🙏 Ben de bu sabah saati kurmuştum. Çişimi bardağa yaptım hemen arkasına peçeteye adetim geldi. Test de kaldı öyle. Boşa gitmedi bari ona sevineyim🥲
Sonra buraya girdim testlerini gördüm. Çook sevindim🥰🥰
Kendim için de ilk defa gözlerim doldu. Aynı topiğe devam etmek isterdim galiba o yüzden🥹
Kız dur daha ne 😍sonraki denemede olursa aynı topicte oluruz ben öyle yapıcam😂 bu ay pozitifleri görüp A Afratafrac ’ın topiğine ışınlanıyoruz anlaştık mı 😂

Kızlar bu arada siz sormadan ben anlatayım.
  • İlişki takvimimiz: Pikten 2 gün önce, pikle birlikte aralıksız 4 gün değerlendirme.
  • Dikkat Ettiğim Hususlar: İlişki hep ben altta o üstteyken oldu. İlişkiden sonra hemen kalkmadım yarım saat hepsinde de kalçamı yukarı tutup bekledim. Duşa 3 saat sonra girdim ve sıcak değildi buna dikkat ettim.
  • Takviyeler: Inofolic (mavi kutu), çörek otu kürü, ve çakşır kökü suyu kullandım. Inofolic her gün içtim. Çakşır kökünü adetin ilk gününden 10. güne kadar her akşam 1 bardak tükettim. Çörek otu kürünü adetin ilk gününden 10. gününe kadar 1 gün arayla tükettim. Ayrıca eşim sabah akşam çakşır kökü suyu tüketti.
Hayırli olsun canım. Allah kucağına da sağlıkla almayı nasip etsin inşallah🥰

Ooo ne güzel bir gün böyle 🧿 maşaAllah maşaAllah 😍 ben test yapsam regl sonrası ben bile pozitif çıkıcam öyle bereketli bir gün 💐
Benim bugün yarın adet günüm, yarın uzun yola tatile gideceğiz, hiç bi belirtim olmadığı için yok diye düşünüyorum ama test olsa yapardım bu bereketli günü kacirmazdim 🙈

Kız dur daha ne 😍sonraki denemede olursa aynı topicte oluruz ben öyle yapıcam😂 bu ay pozitifleri görüp A Afratafrac ’ın topiğine ışınlanıyoruz anlaştık mı 😂
Kız dur nasıl olcak kafam karıştı😂 Sonraki ay olsak da nisan anneleri grubunda mı takılalım diyorsun😄 "Niye burdayız çünkü tecrübelerinizden faydalanıyoruz, bu arada merhaba afra nasıl gidiyor👋" falan böyle mi? 😄 Yoksa mayıs anneleri grubunda mı olacak? A Afratafrac hesaplattın mı doğum ne zaman?

melisaa93 melisaa93 @Niqu @Tikabasa @sundy94 @tweeetyyy @cnlrm @edahandro @Conqueror123 @IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm @monimoni @destinesiaa @Gul220 @maaaavi @Perlitik @Sunshine1 @beyons @bitkin96 @melegim can @imagination forever @fnd_50 @bebekheyecani @Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg @savascii @Kristialia @Papatyamaviss golden-snitch golden-snitch
Ayyyyyyyy çok sevindim çok duygusallaştım bir anda tebrik ederim kuzummmmmm sessiz sedasız takip edicem bu ay dedim yazmıcam konuşmalara dahil olmucam dedim ama yapamadım bu çok güzel bi haber 🥰🥰🥰🥰🧿🧿🧿

Doktora ne zaman gitmeliyim peki biraz bekleyeyim dimi kızlar ilk gebeliğim benim biraz bilinçlenmek istiyorum❤️
Ben bekleyeceğim. Şimdilik elimde kaset testler var onlarka koyulaşma takibi yapıcam. Haftaya belki kan veririm sadece. 2 gün sonra tekrar verip artışını kontrol ederim. Ama doktora geç gidicem. Hem kese hem kalp atışını duyayım diye. Eylülün ilk haftası oluyor.

Öte yandan gitmem gerekir mi? Tahlil yapıyorlar mı gidince? Vitamin falan veriyo mu acaba doktor ekstra olarak kullanmam gereken bişiler var mı? Ben de bunları bilmiyorum. Eğer gitmek gerekliyse erken de gidebilirm.

X