2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet canım ilk olacak sol tarafımda batma var birde sık sıkışıyorum hadi bakalım inşallah pozitiftir sen yapacak mısın bu akşam test?
Ya bende çabuk acıkıyorum ve idrarım kokuyor gibi geliyor batmalar devam benimde sağda ama yaptım tabiki test duramadım negatif artık durucam yapmıcamm zaten tatil bitti benim haftasonu çamaşır ve ütü ile geçicek unuturum ptsi iş başı sen yapacakmısın canım test

Ahahahah, bebeğim oğlak burcu olmanın zulmünü yaşıyorum ben de. Aşırı titizi ve özenliyim. Bu da beni yoruyo. Aslında çalışmıyor olsam sıkıntı değil ama gerçekten yoruluyorum gün içerisinde. Çalışmıyor olsam hamile de kalsam tüm başlıkları ben açardım kesin. Zevk alıyorum çünkü. Ayrıca estafurullah, o senin gözlerinin güzelliği

Sagol kuzum benim. Allahım inşallah layık görüp nasip eder. Sende aklımdasın bu ayın ikimiz içinde ayrı bi yeri var biliyorum. Bugün ilişki olacak dedi kuzum. Yarın yok cumartesi gel dedi. Olurda gitmeden çatlarsa hemen ilişki olur eşim evde olacak zaten. Zaten ben bir boş bir dolu gidiyordum bu ay bugün ilişki günümüzdü bak atim sana. Ama sag kasıgımda çok agrı oluyor. Sabaha çatlarsa yarın birdaha yapışırım kocişe

Eklentiler

• 583CB62D-3734-4D7C-849C-68CE06E134E9.jpeg
    131 KB · Görüntüleme: 33
Ay inşallah bu ay o ay olur canım benim gönlüne göre hayırlısı ile gelir bebişin ben de klomenin üçüncü günündeyim
Aaa sende mi klomen kullanıyorsun bu ay. Kız vallahi senin hormon sonuçlarında çok güzel maşallah bu ay olacak o zaman inşallah. Klomenle ikiz şansıda yüksek biliyorsun demi

Benim boş gebeliğim Ağustos yani bu ay olmuştu umarım yine hamile kalırım boğa burcu olsun
Sen de bendensin kuzum benimde boş gebeligim bu ayda olmuştu. O boşluklar bu ay dolsun inşallah geçen sene bu ay ki adetten sonra adet görmemiştim yine öyle olur umarım

Sen de bendensin kuzum benimde boş gebeligim bu ayda olmuştu. O boşluklar bu ay dolsun inşallah geçen sene bu ay ki adetten sonra adet görmemiştim yine öyle olur umarım
Umarımm güzel haberler verelim 31 Ağustos doğum günüm en güzel hediyem olur

O ozgeeeee1 canım nasıl hissediyorsun? Var mı belirti?
Bebeğim bugün de negatif. Regl ağrılarım şiddetlendi regli bekliyorum yarın gelir. Çok moralim bozuk hiç tadım yok üstüne az önce deprem oldu yine, aşağı indik bahçede oturuyoruz of berbat bir gün ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…