2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Tüm tuşlara basmışsın canım şimdi sıra bebeşin gelmesinde hayırlısıyla

Namaz kıldım oturdum küçük lösemi bir kız için Ya şafi çekiyorum.
Konu açmışlar orda gördüm, inşallah şifasını bulur küçük kız..
Herkese de dua ediyorum bu arada Rabbim gönlümüzdekini nasip etsin hayırlısiyla

Ne kadar güzel bir şey ya hiç tanımadığın ve rastgele gördüğün bir kız çocuğu için gönülden dua edebilmek. Cennette senin gibiler için çok güzel bir yerin ayrıldığına eminim

Ne kadar güzel bir şey ya hiç tanımadığın ve rastgele gördüğün bir kız çocuğu için gönülden dua edebilmek. Cennette senin gibiler için çok güzel bir yerin ayrıldığına eminim
Güzel duan icin teşekkür ederim inşallah layık oluruz Yaradana
Biz kendi derdimizde uğraşırken, insanlar ne savaşlar veriyor. Allah'ım herkese kolaylık versin..

deme öyle olur mu olur ben ilk denemede hamile kalmıştım sandım ki hamile kalmak çok kolay şimdi aylardır debeleniyorum tık yok

Anladımm kuzumm ay kasığım battıkça varsa ya zarar verirsem diye düşünüyorum çok ayakta kaldığ
Kendini yormamaya çalış canım netleşsene kadar
şuan tatildeyiz ister istemez gezdik falan yorulunca hemen oturuyorum artık bugün son gün zaten öyle yapayım inşallah sonuçlarımız pozitif olur seninde mi ilk gebeliğin olacak canım ? Belirtilerin neler

konuyu açtıklarında herkesi bozmaya başlarsan onlarda sormamaya başlar :)

Yok bebişim olmaz bişi. Hamile olduğunu bilmeyip neler neler yapanlar var cidden sağlıklı bir bebişse güzel tutunuyor aslında öyle düşük denen şey kolay değil.

allah kabul etsn kuzum bnde sımdı oglenı eda edebildim
ınsallah saglıgına kavusur kızımız.

Evet canım ilk olacak sol tarafımda batma var birde sık sıkışıyorum hadi bakalım inşallah pozitiftir sen yapacak mısın bu akşam test?

Yok bebişim olmaz bişi. Hamile olduğunu bilmeyip neler neler yapanlar var cidden sağlıklı bir bebişse güzel tutunuyor aslında öyle düşük denen şey kolay değil.
bende bugun sık agrı cektım ya camasırları asarken cıplak bastım ondn mı herjalde dedım cok sukur gelen bısey yoktu. ınsallah da olmaz kızlar

bende bugun sık agrı cektım ya camasırları asarken cıplak bastım ondn mı herjalde dedım cok sukur gelen bısey yoktu. ınsallah da olmaz kızlar
Çamaşırları asarken "çıplak astım" diye okudum. Ağzım açık kala kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…