2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok geçmiş olsun canım ya deprem gerçeği malesef bitmiyor... Sen deyince hatırladım şimdi negatif çıktığını. Bugün çok yoğundum. Msjları hayal meyal hatırlıyorum. Moralini bozma diyeceğim ama hepimiz biliyoruz o duyguyu geçmiyor malesef. Ben kendim de şunu fark ettim, sonraki ay için bir planım olduğunda adet sürecini daha az üzülerek atlatıyorum. Örneğin temmuzda adetim gelirse hsg çekileceğim demiştim, ağustosta adetim gelirse yumurta geliştiriciler kullanacağım dedim, böyle hedefler koyduğumda daha kolay atlatıyorum. Eğer bu ay da olmazsa Eylül'de de tekrar doktor kontrolüne gideceğim. Bir de eşine de gıda takviyesi düşünebilirsiniz. Tbai bu kadar konuştum ama hepsinden öte umarım bebişin süpriz yapar ve bir an önce gelir. Daha adetine var kuzum. Neden olmasın

Çok teşekkür ederim bebeğim. Ne güzel yazmışsın uzun uzun ağzına sağlık doğru söylüyorsun bir şeylere odaklandığında süreç daha hızlı akıyor haklısın. Impryl kullanmaya başlamıştık bu ay eşim de ben de. Belki de etkisini gelecek ay göreceğiz kim bilir. Bal tarçın çörek otu da yapmıştım bu ay. Yine yaparım heralde regl olunca, bir şey kaybetmem sonuçta.

Biz elimizden geleni yapsakta nasipte yoksa olmuyor canım.Rabbimden hayırlısını istiyoruz demek ki bu ay hayırlı değilmiş
Demek ki canım.. en hayırlı zamanda nasip etsin diye dua ediyorum hep. Ama insanız işte nihayetinde, duygularımı durduramıyorum. Biliyorsun regl vakti duygusallığını:) her şeyden vazgeçesim geliyor.

Bende yaptım canım benimde negatif galiba yok yineeeee ama hala umut var adet gelene kadar , belki çıkmıyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…