2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok geçmiş olsun canım

Kızlar regl olmadım test de negatif çıkıyor gebelik olabilir mi yoksa başka etkenlerden mi gecikme olmuştur ama normalde hiç gecikme yaşamam

Sen de mi oğlak burcusun seni o kadar iyi anlıyorum ki.. erken yaşlanacağız bu burç yüzünden

Merhaba kızlar öğlen yazmıştım hanileymisim Allahım herkese nasip etsin inşallah değerim çokmu düşük sizce kaç haftalık oluyor regl üç gün geçti
Maşallah canım maşallah saglıkla gelsin inşallah. Degerin gayet güzel önemli olan iki kat artış ilk degerin pek önemi yok 2 gün sonra tekrar ver istersen kan takip et belirtilerin var mıydı

Bebeğim kardeşimin erken doğum riski vardı 35 haftalık normal doğum yaptı bebek kuvezde şu an nefes alışverişi düzensizmiş dualarınizi eksik etmeyin ben çok kafa yormak istemiyorum sıkıldım artık olursa çok şükür olmazsa vardır bir hayır kafasindayim artık

Bende 34 haftalık dogum yaptım kuzum cigerleri gelişmemişti kuvezde kaldı sonra düzeldi çok şükür şuan 15 yaşında allahım inşallah sizin bebişinizde bir an önce toparlanır rabbim anne babasına bagışlasın saglıkla inşallah kucaklarını boş bırakmasın haberdar et canım durumdan iyi olacal inşallah dualarım o minnak bebişle

Kızlar yerleşme kanaması ne zaman olur? Tabi araştırdım, okudum ama yaşayan birinden yorum almak istedim.
Benim akşamdan beri hafif lekelenmem var. Adet sansıcısı gibi sancımda olunca size sormak istedim. Normalde yarın bat günüm.

Amin inşallah kuzum çok teşekkür ederiz 3 gün önce ciğer geliştirici iğne yapmıştı zaten doktorlar ama sağ salim cikicak inşallah öyle düşünüyoruz

Amin inşallah kuzum çok teşekkür ederiz 3 gün önce ciğer geliştirici iğne yapmıştı zaten doktorlar ama sağ salim cikicak inşallah öyle düşünüyoruz
Ooo igne yapıldıysa süper kuzum toparlar inşallah beni hemen doguma aldılar igne yaptıracak zaman yoktu zor nefes alıyordu koşa koşa götürmüş hemşire kuveze. İnşallah sizin bebişde iyi olacak annesini kucagında olacak allahın izni ile

Amin inşallah balım evet 3 gün önce kontrole gidiyor nst de sancı çıkıyor 3 cm açıklık varmış 2 gün hastanede yattı o sırada ciğer geliştirici de yaptılar doktor dün sabah eve yolladı son günlerimj evde geçirsin bütün hazırlıkları yapın dedi ama cikarken 4 cm açıklık vardı bugün öğlene doğru sancısı artınca doktor getirin demiş tekrar götürmüşler doğumu yaptıralım dedi doktor bugün saat 17.00 gibi de doğdu çok şükür sağlıkla tekrar kucaklarına almak da nasip olsun inşallah

Amin kuzum inşallah

Aaa sende mi klomen kullanıyorsun bu ay. Kız vallahi senin hormon sonuçlarında çok güzel maşallah bu ay olacak o zaman inşallah. Klomenle ikiz şansıda yüksek biliyorsun demi
Ay evet evet forumları okuyorum ikiz üçüz yıkılıyor ortalık ahahhah ay inşallah ya Allahım duy sesimizi ama çok korkuyorum bir şey olacak falan diye eşim bugün biraz boğazım ağrıyor dedi inşallah ateş filan olmaz hafif atlatır. Bu ay bir engel olmasın hayırlısı işe Allahım nolur amin ikimiz de ikiz ikiz doğuralım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…