2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

çok güzel yumurta boyutların :) 19 olan cts gününe kadar çatlamazsa 21-22 mm boyutlarına gelir o günde çatlarsa da şansın çok çok yükselir inşAllah :)
İnşallah balım inşallah çatlamasın o güne kadar da igme versin en azından arkadan gelende çatlarsa şansım artar

Day’s doctor markası canım üstte görselini de paylaşmıştım bakabilirsin. İnan çok arada kaldım yalancı çizgi mi yoksa gebelik mi diye düşünüvem sanırım bir on gün kadar bir kaç güne testi tekrarlsr sonra kan veririm sanırım

Ay inşallah bu ay o ay olur canım benim gönlüne göre hayırlısı ile gelir bebişin ben de klomenin üçüncü günündeyim

Ben favorilerime eklemiştim Fundacığım gayet net açıklamıştın
Merak edenler burdan bakabilir

Neyse kızlar buraya yazım tekrardan doktor kontrolüm vardı güzel haberllerle geldim sagda 19 sokda 13mm iki yumurtam var. Cumartesi tekrar çagırdı galiba çatlamamış olursa igne verecek
Hadi gözün aydın olsun canım benim inşallah olacak o kadar inanıyorum ki hem de ikiz olmalı düşünsene hayırlısı olsun tabi ama Allah benden isteyin ben de vereyim diyor yeter ki ol desin. Peki cumartesiye kadar ilişki olacak mı bir şey dedi mi

Yok bebişim olmaz bişi. Hamile olduğunu bilmeyip neler neler yapanlar var cidden sağlıklı bir bebişse güzel tutunuyor aslında öyle düşük denen şey kolay değil.
İçimi rahatlatmannnnaa yüsss puannn canımmm benimm çok haklısınn allahım hepimize pozitifler nasip etsinnn hayırlısıylas hep böyle dus ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…