2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar ben aylar önce ovitrelle vurdugumda tek belirtim cok haff bulantı ve agız tadı eksiligi olmustu, bu iki gündür psikolojik mi bilmiyorum yine bulantı ve agız tadımda böyle bi mayhos oluyo sanki dilimi demire sürmüsüm de o tat bildiniz mi 😄😄yani tam eksi gibi degilde bi uyusma gibi bilemedim simdi ama diger belirtiler hep her ay oldugu gibi 🫠

Yok canım çekmedi her zamanki gibi oldu ama daha fazla pik kaldı. İkinci günü silinirdi çizgi ikinci günde pike yakındı
ben normalde 13 veya 14 bazen 12 .günde görürdüm yumurtlamayı bu sefer 10. günde gördüm o yüzden sordum canım benimde koyuydu ama diğer güne silik cıktı ben vitaminde kullandım belki hepsi birden etki etki

ben normalde 13 veya 14 bazen 12 .günde görürdüm yumurtlamayı bu sefer 10. günde gördüm o yüzden sordum canım benimde koyuydu ama diğer güne silik cıktı ben vitaminde kullandım belki hepsi birden etki etki
Olabilir canım. Öne çeken oluyor herhalde sen sabahları güzel yemişsin. Ben yiyemiyordum. Aç karnına daha etkili oluyor bence diğer ilaçlarla da birleşince sende erkene çekti demek. İnşallah olumluya işaret olsun hepsi 🙏

A Afratafrac Ben de bir iki belirti var ama kendimi dinlediğim için olabilir ya bilemiyorum. Oğlumda döllenme zamanı belime ağrı giriyordu ben adet olacam sanmıştım meğer hamileymişim, kimyasalda da aynısı olmuştu o gitti zaten, bu ay da bi bel ağrım var ama anlamadım yumurtlamadan iki gün önce başlamıştı herhalde bu sefer onun ağrısı değil diyorum 😅

Kızlar ben aylar önce ovitrelle vurdugumda tek belirtim cok haff bulantı ve agız tadı eksiligi olmustu, bu iki gündür psikolojik mi bilmiyorum yine bulantı ve agız tadımda böyle bi mayhos oluyo sanki dilimi demire sürmüsüm de o tat bildiniz mi 😄😄yani tam eksi gibi degilde bi uyusma gibi bilemedim simdi ama diger belirtiler hep her ay oldugu gibi 🫠
Ay inşallah bebiştir. Benim 3 gündür beyazımsı bazen sarımsı gibi akıntım var. Eşimle 4 gün üst üste birlikte olunca enfeksiyona mı çevirdi acaba diye düşünmeye başladım.

A Afratafrac Ben de bir iki belirti var ama kendimi dinlediğim için olabilir ya bilemiyorum. Oğlumda döllenme zamanı belime ağrı giriyordu ben adet olacam sanmıştım meğer hamileymişim, kimyasalda da aynısı olmuştu o gitti zaten, bu ay da bi bel ağrım var ama anlamadım yumurtlamadan iki gün önce başlamıştı herhalde bu sefer onun ağrısı değil diyorum 😅
Ay inşallah bebiştir. Bu arada her hamilelikle farklı belirti de gösterilebiliyormuş.

Canlar şimdi eğer yeniden nasip olduysa bu sefer yakın çevreme aileme de geç söylemeyi düşünüyorum. yaşadıklarından ötürü. En az 11-12 hafta düşünüyorum biraz daha riski kalkınca.sizlerib düşünceleri nedir bu konuda merak ediyorum.
Ben de aynı düşüncedeyim ilk bebeğimin 8 haftalıkken kalbinin durduğunu öğrenmiştim kontrole gittiğimde. Bende hamileysem eğer kendini belli edene kadar kimseye söylemek istemiyorum en doğrusu bu bence

Canlar şimdi eğer yeniden nasip olduysa bu sefer yakın çevreme aileme de geç söylemeyi düşünüyorum. yaşadıklarından ötürü. En az 11-12 hafta düşünüyorum biraz daha riski kalkınca.sizlerib düşünceleri nedir bu konuda merak ediyorum.
Bebeğim bu tamamen sana kalmış. Ben kalp atışını duymadan ailelerimize söyleyelim istemiyorum çok. Ama bana belli olmaz. Belki annemin desteğine ihtiyaç duyarsam bir tek ona söylerim. Arkadaşlar için de kalp atışından sonra en yakın arkadaşlara söylerim diye düşünüyorum. eğer mide bulantısı, rahatssızlık vs yaşarsam mecbur iş yerime söylemem gerekebilri. Yani özünden kalp atışından sonra söylerim herhalde 😂 Ama bekleyebilirim diyorsan bekle bebişim.

Bana kalsa doğurunca söylerim ama en yakınlarıma 2 ayı geçtikten sonra söyleyeceğim onun dışında kimseye söylemeyeceğim İnşAllah nasip olursa🤲🏻 Bir araya gelip gören olursa da öğrenir

Bana kalsa doğurunca söylerim ama en yakınlarıma 2 ayı geçtikten sonra söyleyeceğim onun dışında kimseye söylemeyeceğim İnşAllah nasip olursa🤲🏻 Bir araya gelip gören olursa da öğrenir
cok tesekkur ederım kızlar. A Afratafrac S Sevimli_35
melisaa93 melisaa93 bana kalsa bende cok gec soylemeyı dusnuyordum ama esım ılk heyecan vs oralı olmadı pek.
ama bu seferkinde insallah kararlıyım. yeterki o benı bırakmasın.
rahat olsam bile rıskım olucak ballar. ınsallah hayırlısı olur hepımız ıcın tekrar tesekkur ederımm :KK200:

Ben de geç söylerim herhalde, ilkinde cahildim beta değerimi öğrendim daha doktora gitmeden söyledik herkese bilmiyoruz tabii o zaman kimyasal ne, dış gebelik vs ne sanıyoruz ki hamileysen hamilesindir şükür bir şey olmadı da ikinci de bilinçlendim tabii söylemedik nitekim de kimyasal oldu kimse öğrenmeden bitti

X