2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Nioli yağı kullanan arkadaşlar hangi marka kullanıyorsunuz ? Ben de sistit oluyorum bazen deneyeyim diyorum.

Cnm bn bu ay adetten hemn sonra 2 gün arayla 1er tane vajınal fitil kullandım
Acaba oyuzdenmi bu sarı akıntı
Senin elinde bir gebelik testi varsa bir yapar mısın? Ben işkillendim. Geçen ay birisi sarı akıntı geliyo yazmıştı hamile çıkmıştı.

Madem konu açıldı kızlar bende kuruluktan dolayı ilişkide zorlanıyorum. Zaten vajinusmustum ondan dolayı rahat ilişkiye giremiyorum. Terapi aldığımızda da bebe yağı önermişti doktorumuz spremlere zararı yok demişti. Belki psikolojiktir bilmiyorum ama ben bebe yağı olmadan ilişkiye giremiyorum 😔 inşallah gerçekten doktorun dediği gibi zararı yoktur.
Merhaba, bende bu durumu yaşadım terapisiz hallettik. viaxi su bazlı jel var onu tavsiye ederim. ben onu kulandım. beynini kontrol etmeye başladığın zaman zaten gerek kalmıyor hiç bişeye sadece o an mutlu olmayı düşünmen gerek

Kızlar doktordan geldim kist yok dedi yumurta kalıntıları var dedi kist dememiz için milim olması gerek dedi ve yine bu ay dinlen dedi e2 çok yüksek çıktıgı için boşa ilaç vermeye gerek yok dedi 21 günlük hapa devam adet olunca yine e2 ye baktırıp öyle gidicem

Sarsar canım benim 8 ay oldu düşük yapalı düşmeseydi şimdi kucagımdaydı ama diyorum demekki hayırlısı böyleymiş canımm
Evet hayırlısı böyleymiş dilim böyle demeye bile varmıyor sanki üzülmüyormuş gibi hissediyorum böyle konuşunca hayat ama kaldığı yerden devam ediyor bi şekilde canım

Kızlar doktordan geldim kist yok dedi yumurta kalıntıları var dedi kist dememiz için milim olması gerek dedi ve yine bu ay dinlen dedi e2 çok yüksek çıktıgı için boşa ilaç vermeye gerek yok dedi 21 günlük hapa devam adet olunca yine e2 ye baktırıp öyle gidicem
Doktor ne diyorsa uycan mecbur bebişim. İnşallah bu son dinleneceğin ay olacak 💕🙏

Merhaba, bende bu durumu yaşadım terapisiz hallettik. viaxi su bazlı jel var onu tavsiye ederim. ben onu kulandım. beynini kontrol etmeye başladığın zaman zaten gerek kalmıyor hiç bişeye sadece o an mutlu olmayı düşünmen gerek
Teşekkür ederim. Aslında herşey beyinde bitiyor biliyorum ama ben bu kadar ilerleyebildim şu an için inşallah ilerde daha normal bir ilişkim olur. Söylediğin ürünü de inceleyeyim sağolasın😊

Benimde bugün regl günüm günü şaşmaz hiç gelen giden yok miratech test yaptım bişey çıkmadı maalesef olsa çıkardı sanırım bat gününde
Tahminimce çıkardı canım. Bekle bakalım, regl olursan tekrar söylersin güncel Sat ve Bat. Ama umarım olmazsın, geç döllenme falan olmuştur 🙏

Kızlar koşun bi bakın değere ;
4 Temmuz salı : 592
6 Temmuz perşembe : 1006

Size nasıl yükselme sağlıklımıdır 🫣

Eklentiler

• 2310410F-5919-4922-BF93-C4AA3D9CB50C.jpeg
    2310410F-5919-4922-BF93-C4AA3D9CB50C.jpeg
    23,8 KB · Görüntüleme: 57
X