2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet spor iyi gelebilir. İllet bişey ya kurtulamıyorum 🤣🤣 ben paket gıdayı çook uzun zaman önce bıraktım canım ama işte ben biraz hareketsiz kalıyorum evde o kötü

Aşkım 2 saat var rahat sigara kullanmıyorum canım

Bir yerden başlamak lazım canım tüplerde inşallah bişey çıkmaz. Doktoruna sen öner canım yaşım dolayısı ile beklemek istemiyorum yumurta takibi yaptırmak istiyorum dersen ilaçla yumurta büyütüp çatlatma iğnesi verebilirler. Tabi yine doktorun inisiyatifine kalmış.

Beta kaç canım. Benim geçen sene progesteron 15.48 beta 3.6 çıktığında gebelik olabilir deyip progestan fitil vermişlerdi. E 2 de tekrar gelişen yumurtan var demek ondan biraz yüksek çıkmış
Beta 2 den küçük gösteriyordu ee o zaman değerlendirirsek hamile kalma şansın olabilir mi?

Beta 2 den küçük gösteriyordu ee o zaman değerlendirirsek hamile kalma şansın olabilir mi?
Ya canım ben öyle biliyordum da bu gün bi kişi daha yazmış reglken e2 yüksekse kist var falan demişler. Ama ben farklı biliyordum gelişen yumurta var diye biliyordum hatta bazı kişiler regl biter bitmez yumurtlama görüyorlar ya ona başlamıştım yani. Ama tabi bi doktor değilim en iyisini doktor bilir.

Ya canım ben öyle biliyordum da bu gün bi kişi daha yazmış reglken e2 yüksekse kist var falan demişler. Ama ben farklı biliyordum gelişen yumurta var diye biliyordum hatta bazı kişiler regl biter bitmez yumurtlama görüyorlar ya ona başlamıştım yani. Ama tabi bi doktor değilim en iyisini doktor bilir.
Doktor ultrasona baktığında herşey normal demişti

Herhalde benim gece ya da yarın sabah pik olur diye düşünüyorum.

Eklentiler

• IMG_6394.jpeg
    IMG_6394.jpeg
    152,2 KB · Görüntüleme: 33
Adetimin 53.günü baktırmıştım
Progesteronun yüksek olması güzel yumurtan çatlamış demek ama arkadan gelen yumurta da var galiba. E 2 250 üzerine çıktığında sağlıklı yumurta oluyor demişti doktorum. Ben daha önce yumurta takibi yaparken sürekli e2 bakıyordu doktorum o ara öğrenmiştim

Senin elinde bir gebelik testi varsa bir yapar mısın? Ben işkillendim. Geçen ay birisi sarı akıntı geliyo yazmıştı hamile çıkmıştı.
Cnm aslında merak içindeyim ama testim yok
Bu sefer malum biliyosun test yapmk istemıyorum, yaparsam merak edip koyulaşmaya bakıcam, bugune kdr koyulaşmadı bılıyosun
Boyle bı karar almıştım

Zaten çarşıya uzak bi yerdeyim
Sadece haftada 1 gün gidebılıyorum, servis yok, araç yok
Yarın gidebılırsem, bi test alıcam, sırf varsa bılim ona göre dıkkat edim dıye
Çunku burda çok yoruluyorum, 2 gün önce ağaçtan uzanıp ıhlamur topladım
Gerci gecen seferkilerde çok dıkkat etmiştim yıne olmadı,
Varsada erken öğrenmiyim dıyorum busefer bi taraftan, batı bekliyim en azından dıyorum

X