2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canim 4 gün sonra normal şartlarda tam yumurtanın olgunlaştığı güne denk geliyor. Cagirdiysa demekki yumurta büyüklüğüne bakıp ona göre çatlama iğnesi vuracak

Canım kışın kestane öneririm çoook güzel oluyor. Babam sırf o kestaneyi çok sevdiği için bize geliyor :d

Kedi varsa kumuna yaklaşma bile canım eşin ilgilensin

Ne zaman girmesem sayfalarca muhabbet dönüyor burada ya ilgi alanlarımı konusmussunuz yine robot süpürge kesinlikle her evde bulunması gereken bişey bütün hafta planlı şekilde temizlik ayarlarsanız eviniz de dağılmıyor (robot çalışacak diye toplu olmak zorunda ) hiç toz pislik de kalmiyor. Benden daha iyi süpürüyor çoğu yeri dip köşe girebildigi için bende roborock var tavsiyem halı görünce silme aparatını havaya kaldırandan almanız. Silmeyi zaten kullanmam demeyin silerek supurdugu için toz kaldırma gibi bişey olmuyor ev pırıl pırıl oluyor. Sonra isterseniz deterjanlı suyla silersiniz
Airfryera gelecek olursak bir robot süpürge gibi voov kesin almalısınız bişey değil bence iki sevdiğim ozelligi var birisi kendim için usenmiyorum hemen patates kızartip yiyorum ikincisi de dondurucuda olan köfteleri direkt içine atıyorum buz çözülmesine gerek olmadan yapıyor. Xiaomi küçük hazneli iki kişi artı bı de minnak çocuğunuz varsa yeterli gelebilir ama yetmediği durumlar oluyor fırın açılıyor yine. Kesinlikle alın elim ayağım diyemem belki ben alisamamisimdir bilmiyorum olsa yiyecekler daha sağlıklı daha az yağlı kocaman firin çalıştirmiyosun evet ama bir robot süpürge de değil benim için

Kızlar şöyle birleye denk geldim ama doğrumudur sizce

Eklentiler

• 27F77EAE-885A-4DD0-B993-86EB01DCC4ED.jpeg
    172,5 KB · Görüntüleme: 38
Kızlarrr bu gün benim çatlatma iğnemi vurdum perşembe çatlamış mı diye gideceğim kontrole çatlamışsa normalde bat muhtemelen öne çekilir dimi bat 28 14 gün sayarsak 24 falan oluyor herhalde

Kızlarrr bu gün benim çatlatma iğnemi vurdum perşembe çatlamış mı diye gideceğim kontrole çatlamışsa normalde bat muhtemelen öne çekilir dimi bat 28 14 gün sayarsak 24 falan oluyor herhalde
Ben iğneden 16-17 gün sonra adet oluyordum.
Biz sende olumluyu düşünelim, o kadar gün sonra gebelik haberini alalim inşallah

Ben iğneden 16-17 gün sonra adet oluyordum.
Biz sende olumluyu düşünelim, o kadar gün sonra gebelik haberini alalim inşallah
Ayy amin inşallah insan gerçekten ruh sağlığını korumakta zorlanıyor bu ayda olmasa aşılamaya geçeceğiz lütfen dualarınızı eksik etmeyin hepimiz bebişlerimize kavuşalım iş yoğunluğundan bu hafta çok aktif olmadım ama her akşam sizleri okuyup hepinize dua edip yatıyorum

Canım hiç ama hiç olumsuzu aklına getirme. Olumsuz tecrübeler var ben de dahil ama çoğu kişi de pozitif gördü bu tedavi sayesinde. Benim de bu ay olmazsa ikinci aşılama düşünüyorum. Nasip olsun da tedaviyle olsun hoş, yeter ki sağlıkla gelsinler

Alıcam İnşAllah bir işe atılıyorum bakalım olursa kendime hediye alıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…