2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bende bı hastalık çıkmış kedilerden bulaşan toksokplazma diye bı şey bebeğe geçmeden bı şey yapılmasi gerekiyor bugün tekrar kan verdim sonuçları perşembe ogrencem inşallah bı sıkıntı çıkmaz bebekte yada bende dua ya ihtiyacım var 🤲🤲

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-08-20-41-50-240_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-08-20-41-50-240_com.android.chrome.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 41
Airfryda da ısıtırsın alırsan ☺️ Mikrodalgayı çok gereksiz görüyorum zaten boşuna kalabalık. Bana da çeyizimde almışlar Beko’nun gri baya güzel. Satıp üstüne ekleyip robot süpürge mi alsam. Ama robot süpürgeye de halıyı süpürmüyor diyorlar
Gayet güzel süpürüyor canım her gün varlığına duacı oluyorum robot süpürgemin😂 Yoruldum demez her çalıştırdığında süpürür sende karşısına geçip kahveni yudumlarsın😂😂

Canım çok ama çok üzgünüm. Daha yeni okumaya başlıyorum. Yazdıysan yeni okuyacağım ne oldu diye. Yazmadıysan da hayırdır birden ne oldu kuzum ya.
Allahım sağlıklı bir gebelik yaşamayı nasip etsin en kısa zamanda. Hamile kalabiliyor olman muhteşem bir şey. Bazen bazı şeyleri erken öğrenmekte bile hayır olabiliyor. 🙏
Yok dun
Ne oldu peki canım kaçıncı haftaydı
8 haftalıkti asiri kanamayla gittim

Hangi marka sendeki ☺️ Böyle beğenen olunca hemen alasım geliyor
Ben de çok memnunum gerçekten üstümden büyük bir kalkıyor. Süpürgeyi çalıştırıyorum o tüm evi süpürsene kadar ben toz alıyorum diğer temizliklerimi yapıyorum. Hem siliyor da koltukların yatağın altı hiç toz tutmuyor bence almalısın ☺️ ben Roborock kullanıyorum çok memnunum

Sağol kuzum içimi ferahlattın. Doktoruma da güveniyorum ama 16 aydır olmayınca insan bi sebep arıyor.
Hiç korkma hatta ben fsh 19 iken hamile kaldım ama düşük yaptım geçen sene bu aydı yine. İnşallah bu ay bizi daha fazla bekletmeden gelirler saglıkla 😍😍

Ben de çok memnunum gerçekten üstümden büyük bir kalkıyor. Süpürgeyi çalıştırıyorum o tüm evi süpürsene kadar ben toz alıyorum diğer temizliklerimi yapıyorum. Hem siliyor da koltukların yatağın altı hiç toz tutmuyor bence almalısın ☺️ ben Roborock kullanıyorum çok memnunum
Roborock da çok iyi diyorlardi

X