2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende reglimin bitmesini bekliyorum geçen ay klomen kullandım olmadı bu ay dinlenmeye bıraktım kendimi
benim doktor bu ay femara verdi, başka hastası hamile halmış ilk kutuda, kalan ilaçları da benim doktora vermiş, doktorda bana verdi dedi bu ay bunu deniyelim, klomenden daha iyi yumurtalar oluştu, bakalım nasıl olcak, doktorla devam ediyorsan femarayla dene bu ayda, araştırdım femara daha iyiymiş

Kız niye gidiyorsun iki muhabbet ediyoruz
Yok kuzum merak etme burası boşalana kadar burdan da devam edeceğim. Sizinle sohbet güzel. Artık iki tarafı da idare edicem yapcak birşey yok burayı da bırakmıyorum zaten ama A Afratafrac bi eylül-ekim grubu açaydı, hiç hayır demeyecektik doğrusu,

Evet bende tekrar ilaç kullanırsam femara kullanıcam ama bu ay değil zaten yeni klomen kullandım ilacı atsın vücuttan bekleyeceğim

Bir tek patates için almayı düşünmüyorum kesinçünkü evde et makinası meyve çeken makinası o kadar yer tutuyorki bende fazla eşyam var

Dikey Süpürge istiyorum şimdi dayson istedim ama fazla abartıldığını düşünüyorum ve aşırı pahalı şimdi ona müadil uygun fiyatlı dik Süpürge arayışına girdim
Ablamda dyson var. Anneme Elektrolox ün dikey süpürgesini aldık ve hiç bir fark yok. Artık günümüzde çıkan çoğu şey gerçekten iyi, özelliklerini karşılaştırırsın birazcık dyson a benzer motor gücü, emiş gücü gibi şeylere bakabilirsin. Bir de en önemlisi yatak-koltuk başlığı olsun mutlaka. Bu dikey süpürgelerinde aynı zamanda el süpürgesine dönüşme durumu oluyor aşlırı pratik oluyor. süpürge linki aşağıda ancak biz aldığımız süpürge geçen yıl 3 bintl filandı yuhhh fiyata bak.

Benim annem 3 hamileliğinde de adet görmüş her ay şaşmadan olmuş testti yaptığım gün kan verdim 1.20 çıkmıştı sonra adet oldum zaten diğer yumurtlamam geldi bile
Anladım canım bu sonucu kaç dk sonra aldın peki üzerinden zaman geçmiş miydi çok buraya testin son fotoğrafını ekleyeceğim kusura bakma çok soru sordum

Eklentiler

• IMG_20230808_173031.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 33
bende electrolux dikey kablosuz kullanıyorum memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…