2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben de uzun dusunmeler sonucu almıştım bu kış 😃 günlerce kurumayan çamaşırları kurutuyor beğendim ben markası altus
Ben evlenirken almıştım hoover marka. Çoğu kişi bilmez. Annemde yaşarken bekar zamanımda hoover almıştım o zaman en uygun oydu ve aşırı memnun kalmıştık. Evlenirken yine o marka daha uygundu çünkü çok bilinmiyor adı. Benim güzel kurutma makinem, elim kolum ayağım. Kışın ve yazın yatak çarşaflarını atıyorum yumuşacık çıakrıtyor. Hele o kazık gibi olan el yüz vücut havluları pofidik oluyor kurutma makinesinden çıkınca. Ben daha balkona çamaşır asmadım evlendiğimden beri.

Anladım canım bu sonucu kaç dk sonra aldın peki üzerinden zaman geçmiş miydi çok buraya testin son fotoğrafını ekleyeceğim kusura bakma çok soru sordum 🙂
Benim hemen çıktı en fazla 6 7 dakika geçmiştir üzerinden ama sen bana bakma benim çişim bozuk 🤣 her testte mutlaka çizgi çıkar

Ablamda dyson var. Anneme Elektrolox ün dikey süpürgesini aldık ve hiç bir fark yok. Artık günümüzde çıkan çoğu şey gerçekten iyi, özelliklerini karşılaştırırsın birazcık dyson a benzer motor gücü, emiş gücü gibi şeylere bakabilirsin. Bir de en önemlisi yatak-koltuk başlığı olsun mutlaka. Bu dikey süpürgelerinde aynı zamanda el süpürgesine dönüşme durumu oluyor aşlırı pratik oluyor. süpürge linki aşağıda ancak biz aldığımız süpürge geçen yıl 3 bintl filandı yuhhh fiyata bak.

Bu markayı biliyorum bu ara çok duymaya da başladım tekrar bakayım 🤭

Bir tek patates için almayı düşünmüyorum kesin🤭çünkü evde et makinası meyve çeken makinası o kadar yer tutuyorki bende fazla eşyam var🤦🏻‍♀️
Yok al diye demiyorum genelde patateste sıkıntı çıktığı için söyledim 🤣

Ben evlenirken almıştım hoover marka. Çoğu kişi bilmez. Annemde yaşarken bekar zamanımda hoover almıştım o zaman en uygun oydu ve aşırı memnun kalmıştık. Evlenirken yine o marka daha uygundu çünkü çok bilinmiyor adı. Benim güzel kurutma makinem, elim kolum ayağım. Kışın ve yazın yatak çarşaflarını atıyorum yumuşacık çıakrıtyor. Hele o kazık gibi olan el yüz vücut havluları pofidik oluyor kurutma makinesinden çıkınca. Ben daha balkona çamaşır asmadım evlendiğimden beri.
Hoover h500 dik supurgem var çok memnunum. Evet bu marka çok bilinmiyo ama kaliteli. Ben sadece kışın kullanmak için aldim dedigin gibi havlular yumuşak mis gibi cikiyor. Yazın disarida kurutma taraftarıyım güneşten ötürü ☺️

Hoover aşırı kötü bir marka hep bir şikayet duyuyorum çevremde uygun diye alan çok var en basiti kurutma makinasına atıyor nemli çıkartıyor tekrar atıyor hiç bir fark olmuyor ☹️

Ben de uzun dusunmeler sonucu almıştım bu kış 😃 günlerce kurumayan çamaşırları kurutuyor beğendim ben markası altus
Yaa ne güzel iyi etdin.Altus yazdım ben kenara☺️bazı yorumlar gördüm giyimleri küçültüyormuş korktum ondan kesin karar veremiyorum

Hoover h500 dik supurgem var çok memnunum. Evet bu marka çok bilinmiyo ama kaliteli. Ben sadece kışın kullanmak için aldim dedigin gibi havlular yumuşak mis gibi cikiyor. Yazın disarida kurutma taraftarıyım güneşten ötürü ☺️
benim zemimn kat ve kediler atlıyo ya çamaşırlara

Hoover aşırı kötü bir marka hep bir şikayet duyuyorum çevremde uygun diye alan çok var en basiti kurutma makinasına atıyor nemli çıkartıyor tekrar atıyor hiç bir fark olmuyor ☹️
Alla alla benim hiç öyle değil. ilk kez senden duyuyorum. annem de kullanıyor ben de ve annemdeki 10 yıl olacak daha 1 kere bile arıza çıkartmadı. Bendeki de 3 yıldır var. canavar gibi. Çok da sık kullanırız.

Yaa ne güzel iyi etdin.Altus yazdım ben kenara☺️bazı yorumlar gördüm giyimleri küçültüyormuş korktum ondan kesin karar veremiyorum
Evet küçültme olayı sanırım genelinde var buda çok yüksek ayarda kuruttugu için sanırım. Ben yorumları okuyup doğru programı seçmiştim ama yalan yok dışarı kıyafetlerini atmadım hiç küçülür diye. Zaten kışın çok fazla dışarı elbisesi kirlenmiyor bizim evde. Eşimin iş kiyafeti olduğu için. Ama çarşaf nevresim havlular banyo tuvalet paspaslar ve ev kiyafetleri için çok işimi görüyor

Güzel bi bilgi vercemm ben yatak çarşafını çamaşır makinesinden çıkardığım gibi yatağa seriyorum yatağın üzerinde 1 saatte kuruyor hem de gergin kuruduğu için ütülü gibi oluyor. Tek çeşit çarşaf seven kocişimle ancak böyle baş edebiliyorum😂

Alla alla benim hiç öyle değil. ilk kez senden duyuyorum. annem de kullanıyor ben de ve annemdeki 10 yıl olacak daha 1 kere bile arıza çıkartmadı. Bendeki de 3 yıldır var. canavar gibi. Çok da sık kullanırız.
Yeni modellerinde sıkıntı olabilir çünkü çok alan var ve şikayet çok duydum bende alıncaktım yoksa birazda elektronik aletler şans işi

Güzel bi bilgi vercemm ben yatak çarşafını çamaşır makinesinden çıkardığım gibi yatağa seriyorum yatağın üzerinde 1 saatte kuruyor hem de gergin kuruduğu için ütülü gibi oluyor. Tek çeşit çarşaf seven kocişimle ancak böyle baş edebiliyorum😂
Ben kapıya asmayı tercih ederdim. Yatak o nemi cekiyordur elbet. Zaten supurunce içinden neler çıkıyor o yatağın. Allah'tan benim yatağın üst kısmı fermuarlı çıkarıp makinada yikıyorum o pedi

X