2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben iyi olduğunu çok gördüm canim bakayım fikir değiştirirsem alırım inşallah 😍
Şunu da söyleyim ona göre al bu bütün airfreyler için geçerli öyle normal yağda kızarttığımız gibi lezzetli olmuyor bunun maksadı zaten az yağda sağlıklı beslenmek ya kimi görsem şikayeti bu olduğu için belirtmek istedim ☺️

Geçen ayda öyle oldu bu ayda öyle olacak gibi fameradan sonra yumurtlamam erken oluyor ama adetim normal geliyor anlamadım bende 🤦🏻‍♀️ 12.gün pik ve çatlama görüyorum ama 29.gün adetim geliyor iki kere mi yumurtlama oluyor çözemedim onu takip edicem şimdi 12.güne göre 27.gün olmam gerekiyor çünkü bende İşler karışık 🤣
Luteal fazın da uzun olabilir bir de bu tarz ilaçları kullanınca zaten regl birkaç gün gecikiyormuş. Ben luteal fazda mutlaka 15. Gün regl olurdum bu ay klomenle 17. Gün regl oldum

Şunu da söyleyim ona göre al bu bütün airfreyler için geçerli öyle normal yağda kızarttığımız gibi lezzetli olmuyor bunun maksadı zaten az yağda sağlıklı beslenmek ya kimi görsem şikayeti bu olduğu için belirtmek istedim ☺️
Ben fazla araştırmacıyım birşey almadan yorum çok okuyorum 🤭 bunları çok okudum yorumlarda yine de sağol belirttiğin icin❤️

Benim mikrodalga var. Eğer bunu alırsam onu elden çıkarırım muhtemelen çünkü bazen ısıtılacak şeyler oluyor fırın açmak istemiyorum böyle durumlarda. Benim de tezgah küçük ve üzerinde hiç bişey sevmem. Bulasiklik bile kullanmıyorum bez olandan var işim bitince kaldırıyorum 😊
Bende mikrodalgayı çok kullanmıyordum durduğu yeri kahve köşesi yapmak için kaldırdım 😂 kilerde duruyor boş boş satsam mı diye geçiyor aklımdan

Bende mikrodalgayı çok kullanmıyordum durduğu yeri kahve köşesi yapmak için kaldırdım 😂 kilerde duruyor boş boş satsam mı diye geçiyor aklımdan
Ben en çok browni ısıtmak için kullanıyorum soğuk yemeyi hiç sevmiyorum çünkü 😃 ama evet ben de satacagim sanırım ayda yılda bi lazım oluyor. Markası Vestel benimkinin gayet güzel ama

Ama dondurulmuş patatesi çok güzel yapıyor ☺️ Eşimle yağda kızarttığımız halinden daha çok seviyoruz ama yine sağlıklı değil tabiki

Aniden pik olabiliyor ben yarın yapıp öyle ilişkiye karar veririm teşekkür ederim 🙏🏻
Bebeğim bence ilişkiye şimdiden başlayın. Ben koyulaşma görünce başladım bu ay, beklemedim pik filan. Hatta benim yeni bir teorim var yumurtlama konusunda. Bazı kadınlar bence ovulasyon tetsindeki pikten önce yumurtluyor.Lh hormonu sonradan yükseliyor ve daha yumurtlayacağını zannediyor. Hatta buna dair bugün internette denk geldiğim bir paylaşım vardı ancak nereden baktım unuttum.

Ya şu airfrydan bir ben memnun olamadım galiba kullanmayı mı bilmiyorum acaba😂
Ya şöyle bol yağda kızarttığım lezzet zaten olmuyor öyle bir performans zaten veremez maksat az yağda ve kısa sürede hazırlamak eti,köfteyi,bütün tavuğu çok güzel pişiriyor mesela ama patates öyle lezzetli olmuyor fazla yağ koyarsan oluyor ama ki ben yine de memnunum

Bu airfrey hazır yemek pişirmek için çok ideal zaten yurt dışında ful hazır paketli ürünler olduğu için oradan gelen yorumlar çok daha iyi mesela ,bizim gibi patatesi soy at yapmıyorlar hazır patates atıyorlar ve gerçekten onu daha güzel kızartıyor

Luteal fazın da uzun olabilir bir de bu tarz ilaçları kullanınca zaten regl birkaç gün gecikiyormuş. Ben luteal fazda mutlaka 15. Gün regl olurdum bu ay klomenle 17. Gün regl oldum
Bu ay kullanmadım famera bakalım nasıl ilerlicek çatlamadan sonra da hemen bırakmıyorum ilişkiyi ama nasip işte

Ben en çok browni ısıtmak için kullanıyorum soğuk yemeyi hiç sevmiyorum çünkü 😃 ama evet ben de satacagim sanırım ayda yılda bi lazım oluyor. Markası Vestel benimkinin gayet güzel ama
Airfryda da ısıtırsın alırsan ☺️ Mikrodalgayı çok gereksiz görüyorum zaten boşuna kalabalık. Bana da çeyizimde almışlar Beko’nun gri baya güzel. Satıp üstüne ekleyip robot süpürge mi alsam. Ama robot süpürgeye de halıyı süpürmüyor diyorlar

Airfryda da ısıtırsın alırsan ☺️ Mikrodalgayı çok gereksiz görüyorum zaten boşuna kalabalık. Bana da çeyizimde almışlar Beko’nun gri baya güzel. Satıp üstüne ekleyip robot süpürge mi alsam. Ama robot süpürgeye de halıyı süpürmüyor diyorlar
Bende satıp airfryer düşünmüştüm seninki de mantıklı ama illa ki üzerine para eklemek gerek. Benim dik supurgem var büyük olanın dışında. Robot calisanlar için gerçekten kurtarıcı ben de çalışmış olsam alırdım herhalde ☺️

Bebeğim bence ilişkiye şimdiden başlayın. Ben koyulaşma görünce başladım bu ay, beklemedim pik filan. Hatta benim yeni bir teorim var yumurtlama konusunda. Bazı kadınlar bence ovulasyon tetsindeki pikten önce yumurtluyor.Lh hormonu sonradan yükseliyor ve daha yumurtlayacağını zannediyor. Hatta buna dair bugün internette denk geldiğim bir paylaşım vardı ancak nereden baktım unuttum.
Bende bu fikirdeydim geçen testte pik gördüğüm gibi doktora koştum ve yumurtan çatlamak üzere ilişki olsum dedi yani bu teoriyi yıktım kendi adıma zaten çokta takip etmiyorum üstüne düşmüyorum artık olacağı varsa olur ben 2 günde bir ilişki yapıp geçiyorum folikasitde almıyor herhangi bir takviyede almıyorum hiçbir yararını görmedim senelerdir boşuna stres yaptı bende

Robot süpürge benim elim kolum ayağım. Her evde mutlaka olmalı çalışan kadınsa eğer. Ben süpürmekle uğraşmıyorum fıstık gibi yapıyor her yeri. en son çöpünü boşaltıyorum bitti.

Halıyı da pırıl pırıl yapıyor. Hatta ilk eve geldiğinde ben o gün evi silip süpürmüştüm. Dedik hadi deneyelim çalıştırdık. İçinden çıkanlara inanamadık. Meğer ben evi süpürüyorum sanıp pisliği oradan oraya ittiriyormuşum.

Üstüne adet görmüş olma ihtimalinde var her kadında olmasa da bazen gorunebiliyor ya kan falan vermişmiydin. Ben bilerek erken yaptım başka marka testlerle de tekrarlayacağım
Benim annem 3 hamileliğinde de adet görmüş her ay şaşmadan olmuş testti yaptığım gün kan verdim 1.20 çıkmıştı sonra adet oldum zaten diğer yumurtlamam geldi bile

Ya şöyle bol yağda kızarttığım lezzet zaten olmuyor öyle bir performans zaten veremez maksat az yağda ve kısa sürede hazırlamak eti,köfteyi,bütün tavuğu çok güzel pişiriyor mesela ama patates öyle lezzetli olmuyor fazla yağ koyarsan oluyor ama ki ben yine de memnunum

Bu airfrey hazır yemek pişirmek için çok ideal zaten yurt dışında ful hazır paketli ürünler olduğu için oradan gelen yorumlar çok daha iyi mesela ,bizim gibi patatesi soy at yapmıyorlar hazır patates atıyorlar ve gerçekten onu daha güzel kızartıyor
Patates kızartmak biber közlemek tavuk pişirmek ve börek ısıtmak dışında kullanmadım daha başka ne yapılır ki ☺️ Mesela karnıyarık yaparken de derim yağda kızartmam. Airfryda yapacaktım patlıcanı ikiye böldüm çizikler attım yağladım airfryda pişirdim ama hiç güzel olmadı tadı bir tuhaf oldu. Fırına da bu şekilde koyuyorum çok güzel oluyor.

X