2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

su airfyr aslında cok kullanıslı dıyorlar ama alamadık zamanında kaldı valla kızlar :KK70:
sımdı ates gıbı hersey ya
Eşim çok zorluyor alalım diye ( sabah akşam kızartma yesin diye beyefendi 😂 ) Ama bilemedim çok eksikliğini hissedemedim. Alırsam Xiaomi alırım herhalde ☺️

Kızlar selaam hamilelik belirtilerimde hep sağ kasığımda ağrı var diyordum ya 7 gün kaldı reglye bugünde sol kasığımda batma oldu bi sağda da hala bi ağırlık var gibi nedendir ki acaba regli mi olucam

benim bu ay öyle oldu silikti bi anda pik oldu diğer güne catladı 10 .günde yumurtlama gördüm
İnnovita ama mavi olan pembe olanı kullanmıştım mavisini ilk kez deniyorum
Yarın ilişki olsun o Zaman benimde belli olmuyor yumurtlamam bile garip 🤣 birden pik yapabiliyor ve arkasından çatlıyor ☹️

Evet bunu da çok övüyorlar. Ben de 2 marka arasında kalmıştım Teknosada yui yoktu bakamadım içine
İnternetten aldım bende çok tereddüt ederek aldım yorumları güzeldi ve memnun da kaldım, birde wiami markası var ben onun robot süpürgesini kullanıyorum bu markadan da memnunum hem yorumları da güzel

eczacı velim bu folik asitleri önerdi kızlar sizce etkili mi ?

Eklentiler

• c70d6d8b-235d-4129-9509-eb0129f18383.jpeg
    c70d6d8b-235d-4129-9509-eb0129f18383.jpeg
    52,8 KB · Görüntüleme: 34
benim bu ay öyle oldu silikti bi anda pik oldu diğer güne catladı 10 .günde yumurtlama gördüm
Geçen ayda öyle oldu bu ayda öyle olacak gibi fameradan sonra yumurtlamam erken oluyor ama adetim normal geliyor anlamadım bende 🤦🏻‍♀️ 12.gün pik ve çatlama görüyorum ama 29.gün adetim geliyor iki kere mi yumurtlama oluyor çözemedim onu takip edicem şimdi 12.güne göre 27.gün olmam gerekiyor çünkü bende İşler karışık 🤣

Eşim çok zorluyor alalım diye ( sabah akşam kızartma yesin diye beyefendi 😂 ) Ama bilemedim çok eksikliğini hissedemedim. Alırsam Xiaomi alırım herhalde ☺️
ya alsak bizde 2 gune bir kzartma ister beyfendi ama kızartma dsında da maharetleri guzel ise alırım dıyecem de tezgahım cok kucuk benım :/

İnternetten aldım bende çok tereddüt ederek aldım yorumları güzeldi ve memnun da kaldım, birde wiami markası var ben onun robot süpürgesini kullanıyorum bu markadan da memnunum hem yorumları da güzel
İki dakika da ikna ettin beni 😂 robotu,
bebeğim olursa eğer çok zorlanirsam dusunebilirim😊
bende belisim dedi diye baktım trendyolda var büyük iltimal onu alacam beyazı cokta şık duruyor bu ara indirim oluyor belki indirim olur bekliyorum ay başını 🤣

Ben de görüp öyle karar vermek istedim ama bilemedim atayım favorilere ama 🥰

İki dakika da ikna ettin beni 😂 robotu,
bebeğim olursa eğer çok zorlanirsam dusunebilirim😊

Ben de görüp öyle karar vermek istedim ama bilemedim atayım favorilere ama 🥰
Tam bir fiyat performans ürünü öyle uçuk fiyatlara almaya gerek yok gerçekten memnun kaldığım için önerdim kolay kolay birşeyi de beğenmem 🤭 ve çok para vermeyi de sevmem böyle şeylere 🤣

ya alsak bizde 2 gune bir kzartma ister beyfendi ama kızartma dsında da maharetleri guzel ise alırım dıyecem de tezgahım cok kucuk benım :/
Benim mikrodalga var. Eğer bunu alırsam onu elden çıkarırım muhtemelen çünkü bazen ısıtılacak şeyler oluyor fırın açmak istemiyorum böyle durumlarda. Benim de tezgah küçük ve üzerinde hiç bişey sevmem. Bulasiklik bile kullanmıyorum bez olandan var işim bitince kaldırıyorum 😊

Tam bir fiyat performans ürünü öyle uçuk fiyatlara almaya gerek yok gerçekten memnun kaldığım için önerdim kolay kolay birşeyi de beğenmem 🤭 ve çok para vermeyi de sevmem böyle şeylere 🤣
Ben iyi olduğunu çok gördüm canim bakayım fikir değiştirirsem alırım inşallah 😍

X