2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-08-15-42-10-49_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 59
canlar sa napıyorsunuz bakalım
bu sefer bambaska konudan oneri istiyorum
aksam yemegı ne yapıyorsunuz ya hazırda yemegım yok patlıcan kabak domates patates var ıste
bunlardan hafif yemek cıkar dimi

canlar sa napıyorsunuz bakalım
bu sefer bambaska konudan oneri istiyorum
aksam yemegı ne yapıyorsunuz ya hazırda yemegım yok patlıcan kabak domates patates var ıste
bunlardan hafif yemek cıkar dimi
hepsini kızart dometeside en son rendele sos gibi pişir üzerine dök mis yemek yanınada ayran salata tm yaz yemegi ben cok yaparım

ay dont noooo. Valla bugün döllenmeden sonraki 4 ya da 5. günümdeyim kuzum. Biraz bekleme sürecindeyim şimdilik
Merhaba benimde iğneden sonraki 5. Günüm iki gündür beyaz kremsi akıntım, sağ kasığımda sürekli devam eden ağrım ve yine sağ kasığımda ara ara olan yanma hissim var yumurtamda sağ taraftaydı. Sizde dikkatinizi çeken bi belirti var mı acaba

Kizlar size burda mutlu haberi vermiştim üzgün haberide vermek istedim dün maalesef bebeğimi kaybettim kürtaj oldum cok kötüyüm melisaa93 A Afratafrac
Canım çok ama çok üzgünüm. Daha yeni okumaya başlıyorum. Yazdıysan yeni okuyacağım ne oldu diye. Yazmadıysan da hayırdır birden ne oldu kuzum ya.

Allahım sağlıklı bir gebelik yaşamayı nasip etsin en kısa zamanda. Hamile kalabiliyor olman muhteşem bir şey. Bazen bazı şeyleri erken öğrenmekte bile hayır olabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…