2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kizlar size burda mutlu haberi vermiştim üzgün haberide vermek istedim dün maalesef bebeğimi kaybettim kürtaj oldum cok kötüyüm melisaa93 melisaa93 A Afratafrac
Rabbim sağlıkla kucağına alacağın gebelik nasip etsin İnşAllah canım🤲🏻 Her anne adayı bu sınavlardan geçiyor galiba. İnşAllah sonraki gebeliğin sağlıklı olacak inanıyorum🤲🏻

Ya ben evleneli 9 ay oldu, bazi teyzeler çok konuşur ya gec kalmışsın diyo, kendi ablalarim daha hayatını yasa diyor. Hemen olup bizle büyümesi güzel olur diye düşünüyorum bende yaşım 27 siz ne derseniz erken mii @bitkin96 A Afratafrac melisaa93 melisaa93 beyons beyons 🙄
Canım ben 26’da evlendim 29’um şimdi, biz daha yeni denemeye başladık. Bence en azından 1-1,5 sene eşle bol bol vakit geçirmek tatillere gitmek lazım. Yaşımızdan çok evliliğimiz erken gibi geliyor bana öteki türlü. Hayatı yaşamak gibi değil de eşimizle baş başa bazı deneyimler yaşamamızın çok hoş olduğunu düşünüyorum ben. Güzel anılar biriktirmek ve sonrasında o güzel anılara çocuğumuzu da eklemek niyetindeyim ben. Benim fikrim 🐣

Kızlar bir şey soracağım. Hangi ay hangi taraftan yumurtladığınızı nasıl anlıyorsunuz? Kasık ağrılarından mı? Anlamanın yolları nelerdir hangi taraftan yumurtladığımızın?

Kizlar ufak bir operasyon geçireceğim için doktor bthcg istedi. Yumurtlamamin 7.günündeyim ve sonuç 1.20 cikti. Ümidi kesmelimiyim

Kızlar ben bu Inofolic i bıraktım. Folik asit kullanim mi acaba
Ben 20 tanesi bitince folidoce'a devam etmeyi düşünüyorum. Bana yaradı mı yaramadı mı bilmiyorum çünkü inofolic 10 tane içtim hala silik çizgi. Bir de bunda folik asit miktarı 200du sanırım, bitince normal 400 olana geçeyim diyorum hem döllenme olursa 400 olarak da devam ederim dedim

Kızlar kalp atışını duyduk 😍❤️ gayet güzel kese dedi boyutu da güzel dedi. 6+5 günlükmüş minnoşum ❤️❤️ Allah ım şu topicteki tüm kozlarıma nasip et 🙏 isteyen kimsenin kucağını boş bırakma 🙏🙏 hepimiz sağlıklı sıhhatli kavuşalım yavruşlarımıza ❤️❤️ A Afratafrac @fnd_50 Perlitik Perlitik @TASUU @Tikabasa P Psikolog2426 Niqu Niqu @edahandro melisaa93 melisaa93 @Papatyamaviss golden-snitch golden-snitch etiketlemeyi unuttuğum diğer kızlarım 😍❤️

Oyyyy yerim onu ben 🥰🥰🥰 Maşallah canım sağlıkla gelsin inşallah yerim onu. Çok mutlu oldum valla. Amin 🙏🥰💜

inşallah canım sen ne yaptın oldumu yumurtlama 😊
Yok canım yaa neredeee 😊 hala çok silik, geçen ay zaten geç yumurtluyorum diye 13. Gün başlamıştım test en azından femometer o zaman %50 falan diyordu zaten 5 gün sonra da pik olmuştu hemen pik oldu gibi gelmişti 😅 şimdi reglden hemen sonra başladım inofolic belki geriye çeker diye de yorumlardan gördüğüm kadarıyla sadece kaliteyi arttırır erken yumurtlama yapmaz diyor 🙄 bugün 12. Gün aşırı silik hala %13 falan

Kizlar birsey goruyormusunuz ozur dilerim akintim kremsi ve fazla oldugu icin yaptim az once

Eklentiler

• IMG_20230808_151725.jpg
    IMG_20230808_151725.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20230808_151124.jpg
    IMG_20230808_151124.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 49
X