2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aşkolarım doktora geldim sonuclar için, elime de sperm testini almıştım gördü o ne dedi. Sperm testi demiştiniz ya onu getirdim dedim. “Ya ben onu olsa iyi olur anlamında dedim” dedi. 😁😁😁 hadi canım sen de. 😁Aldı baktı iyi gayet dedi. Benim değerlerim de iyiymiş söyledi. Sen ilk gebeliğini de mi klomenle kaldın dedi. Hayır hocam dedim . Prolaktin bir tık yüksekti dostinex ve Progestan kullandığım ay hamile kaldım o zaman da 15 ay sebepsiz olmamıştı her şey temizdi dedim. Klomen yazdı 5 gün içereceksin bitince 4 gün sonra geleceksin dedi. Yarın klomene başlıyorum inşallah bu ay o ay olur🤲🏻♥️ Papatyamaviss Papatyamaviss A Afratafrac melisaa93 melisaa93 @melegim can @Safransari @IADK @edahandro @cnlrm tweeetyyy tweeetyyy @beyons @zynocann @Conqueror123
Neyse kankam klomen vermıs bıde takıp edeyım gel demiş gayet guzel hafı bakalım yumuslara yarasın 😍😍😍

Aşkolarım doktora geldim sonuclar için, elime de sperm testini almıştım gördü o ne dedi. Sperm testi demiştiniz ya onu getirdim dedim. “Ya ben onu olsa iyi olur anlamında dedim” dedi. 😁😁😁 hadi canım sen de. 😁Aldı baktı iyi gayet dedi. Benim değerlerim de iyiymiş söyledi. Sen ilk gebeliğini de mi klomenle kaldın dedi. Hayır hocam dedim . Prolaktin bir tık yüksekti dostinex ve Progestan kullandığım ay hamile kaldım o zaman da 15 ay sebepsiz olmamıştı her şey temizdi dedim. Klomen yazdı 5 gün içereceksin bitince 4 gün sonra geleceksin dedi. Yarın klomene başlıyorum inşallah bu ay o ay olur🤲🏻♥️ Papatyamaviss Papatyamaviss A Afratafrac melisaa93 melisaa93 @melegim can @Safransari @IADK @edahandro @cnlrm tweeetyyy tweeetyyy @beyons @zynocann @Conqueror123
Sabah yoğunluktan ne dediğini bilmiyor galiba. Kuzum devlete pazartesi değil de çarşamba falan gitmek en iyisi oluyor. Pazartesi çok kalabalık oluyor hep. İnşallah bu ay o ay 😍😍😍

Kızlar ovulasyon testıne bakarmısınız bat 18 . 20 arası

Eklentiler

• 5F035F6D-A79B-4B38-A0B4-E8E18697621D.jpeg
    5F035F6D-A79B-4B38-A0B4-E8E18697621D.jpeg
    86,2 KB · Görüntüleme: 31
  • 63441B04-B051-4681-BD05-374E32C45EA9.jpeg
    63441B04-B051-4681-BD05-374E32C45EA9.jpeg
    66,4 KB · Görüntüleme: 29
Büyük ihtimalle değiştiricem zaten canım doktoru hem aşırı pahalı hem gidince aşırı bekleniyor bir de tavsiye üzerine gittiğimiz kişinin doğumda çok acısı olmuş o yüzden korkuyorum bu doktordan biraz zaten bu sene 38.000 alan doğumda seneye 50.000 alır kesin..
Kese 1000 olunca mı görünüyordu canım tam bilmiyorum da
Kesin 1000 olunca diye bir şey yok ama binleri geçmesi gerekiyor. Aslında en iyisi 7. Haftada gidip keseyi bebeği kalp atışını görmek. Sen şu anda 4+1 haftalıksın

Kesin 1000 olunca diye bir şey yok ama binleri geçmesi gerekiyor. Aslında en iyisi 7. Haftada gidip keseyi bebeği kalp atışını görmek. Sen şu anda 4+1 haftalıksın
O zaman ben haftaya gitsem de görülmücek öbür hafta tekrar çağırcak streslenip durucam ben 😅

Bugün kötüyüm kuzum midem bulanıyor yiyemedim hiçbir şey. Ama inşallah minnağım iyidir 🙏 yarın kalp atışı için gitcem doktora. Endişem çok 🙈 burada yazılan belirtiler yok ben de. Bu da beni geriyor acaba yok mu diye
gerılme canım rahatla ınsallah duyacaksın kalp atısını da:KK200:
saat kaçta randevun biizi de habersiz bırakmazsın demi :KK5:

Bugün kötüyüm kuzum midem bulanıyor yiyemedim hiçbir şey. Ama inşallah minnağım iyidir 🙏 yarın kalp atışı için gitcem doktora. Endişem çok 🙈 burada yazılan belirtiler yok ben de. Bu da beni geriyor acaba yok mu diye
Belirtiyle gelişimin bir alakası yok kuzum kısıden kısıye değişmekle bırlıkte aynı kısıde hamılelıkten hamıleliğe bile değişen bi durum 😍 sen cok okuma araştırma ♥️ Yarın gümbür gümbür duy gel 🤲🏼😍

Belirtiyle gelişimin bir alakası yok kuzum kısıden kısıye değişmekle bırlıkte aynı kısıde hamılelıkten hamıleliğe bile değişen bi durum 😍 sen cok okuma araştırma ♥️ Yarın gümbür gümbür duy gel 🤲🏼😍
Amin kuzum inşallah 🙏 hayırlısıyla rabbim sağlıklı sıhhatli devam ettirsin 🙏😍 sen nasılsın kuzum bebiş nasıl 😍❤️

En önemli yatırımı yapmışınız ☺️ Zaten elde ne varsa sahip çıkmalıyız. Geçen oturma odasının kumaşını mı değişsem diye düşündüm bir yerden fiyat aldım şok oldum. 2 kanepenin kumaşını değişmeye 11 binden başlar 19 a kadar gider kumaşa göre dedi.çüş yani gider yeni takım alırım
Yuh cidden. Yenit akım alırsın. Valla bişi diyim mi ekonomi kötüyse bundaki büyük pay çıkarcı esnafın, ev sahiperinin

X