2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kız sen de mi potterheadsin 😍 ismine bayıldım. Korkma canım değerin normal hiç stres yapmadan değerlendir
Eveet bayılırım, teşekkür ederim sevindim karşılaştığımıza 😍 hapı bırakalı 9 ayı geçti gerçi biz 1,5 aydır deniyoruz. Stres yapmamaya çalışarak değerlendiriyoruz bakalım :’) henüz burda yeniyim, sen hangi aşamadasın?

Eveet bayılırım, teşekkür ederim sevindim karşılaştığımıza 😍 hapı bırakalı 9 ayı geçti gerçi biz 1,5 aydır deniyoruz. Stres yapmamaya çalışarak değerlendiriyoruz bakalım :’) henüz burda yeniyim, sen hangi aşamadasın?
İyi daha çok yeniymiş İnşAllah çok bekletmeden nasip olur☺️ Benim cennette bir oğlum var 8 aydır buradayım 2 aydırda ciddi anlamda deniyoruz İnşAllah nasip olur.

Benm de testler negatif. Ağla üzül sonra toparlanma aşamasına geçtim. Belki de erken test için bilmiyorum ama bu ay adette nasipse operasyonlarimi yapan doktora gideceğim aşılama başlasın. Kendiliğinden kalabilirsin demişti ama kalamadim. Yapacak bişey yok herkes tık diye hamile kalamiyor 😊
Canım seninle biz aynı değilmiydik benim 7 gün kaldı , senin kaçtı çatlama günün ..

Kızlar merhaba beta hcg değerim
1 ağustos 4.63
3 ağustos 21.63
5 ağustos 77.25
7 ağustos 257.2
Bu şekilde femara+ovitrelle ile hamile kaldım

Doktorum bugün değerin 280 olması gerekirken 257 olduğu için 2 gün sonra tekrar kan istedi dış gebelikten korktuğu için, sizce böyle bir şey olabilir mi kızlar?

Kızlar merhaba beta hcg değerim
1 ağustos 4.63
3 ağustos 21.63
5 ağustos 77.25
7 ağustos 257.2
Bu şekilde femara+ovitrelle ile hamile kaldım

Doktorum bugün değerin 280 olması gerekirken 257 olduğu için 2 gün sonra tekrar kan istedi dış gebelikten korktuğu için, sizce böyle bir şey olabilir mi kızlar?
Hep aynı yerde ölçüm yaptırdın dimi? Bence artış gayet iyi. Bir de çok fazla ölçüm yapılmış hepsini mi doktorun istedi?

Sigortamız bile yok. Eşim arada laf sokuyo. Söyle sana maaş versinler diyo 😂
Eskiden face te her yorum 1 tl her beğeni şu kadar diye yazılar dönüyordu. Bence senin bu siteye katkılarından dolayı böyle bişey yapabilirler😂 Ben yeni bişey yazıldı mı diye habire sayfayı yenilediğimi bilirim😁

Burdan site sahibine sesleniyorum...🤣

Evet canım hep aynı yer, hepsini de doktorum istedi bugün tekrar istedi az artmış dedi
özelde mi doktorun? Az artmamış her artış 2 katından fazla. Bu kadar test istemesi garip geldi bu değerler böyle artarken. Yani bende 2 kez test yapılmıştı ilki 41 ikincisi (dört gün sonra)225 gibi bir değerdi doktor iyi dedi keseyi görmeyi bekledik.

özelde mi doktorun? Az artmamış her artış 2 katından fazla. Bu kadar test istemesi garip geldi bu değerler böyle artarken. Yani bende 2 kez test yapılmıştı ilki 41 ikincisi (dört gün sonra)225 gibi bir değerdi doktor iyi dedi keseyi görmeyi bekledik.
Özelde doktorum ama test yaptırdığım yer farklı yer orası da özel sürekli ısrarla orda test yaptırmamı istiyor aynı yer olsun diye çarşamba günü sonuca göre haftaya pzt ya da çarşamba gelirsin dedi kollarım mosmor olduğuna mı yanayım her kan testinin 380 tl olmasına mı bilemedim bende

X