2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bu hiç beklemediğim an hiç aklımda yokken hiç stres yapmadığım ay oldu vs konuşmaların özündeki beklememek stres yapmamak nasıl oluyor biri açıklasın lütfen😅 Ben stres yapmıyorum olursa olur olmazsa olmaz derken bile acaba oldu mu acaba bu kasık ağrısı belirti mi falan diye düşünüyorum bende mi bi problem var acaba🤔😂
Son cümle nasıl da ben😄

Kızlar yumurtlama + 14 gün gelmemiz dimi bat ı öğrenmek için. Bi uygulama yükledim bat ı geç yumurtlamaya rağmen uzatmadı nasıl olmalıysa devamlı döngü süresi ona uygun yaziyo. Hangisi doğru?

Özelde doktorum ama test yaptırdığım yer farklı yer orası da özel sürekli ısrarla orda test yaptırmamı istiyor aynı yer olsun diye çarşamba günü sonuca göre haftaya pzt ya da çarşamba gelirsin dedi kollarım mosmor olduğuna mı yanayım her kan testinin 380 tl olmasına mı bilemedim bende
Üff yine işi ticarete dökmüşler. Boşu boşuna test yaptırıyorsun canım ben olsam gitmem teste. Değerlerin gayet iyi bekle keseyi görmeye git. Doktorunu da değiştir bence

Kızlar bu hiç beklemediğim an hiç aklımda yokken hiç stres yapmadığım ay oldu vs konuşmaların özündeki beklememek stres yapmamak nasıl oluyor biri açıklasın lütfen😅 Ben stres yapmıyorum olursa olur olmazsa olmaz derken bile acaba oldu mu acaba bu kasık ağrısı belirti mi falan diye düşünüyorum bende mi bi problem var acaba🤔😂
o problem genel canım hepimizde var 🤣

Aşkolarım doktora geldim sonuclar için, elime de sperm testini almıştım gördü o ne dedi. Sperm testi demiştiniz ya onu getirdim dedim. “Ya ben onu olsa iyi olur anlamında dedim” dedi. 😁😁😁 hadi canım sen de. 😁Aldı baktı iyi gayet dedi. Benim değerlerim de iyiymiş söyledi. Sen ilk gebeliğini de mi klomenle kaldın dedi. Hayır hocam dedim . Prolaktin bir tık yüksekti dostinex ve Progestan kullandığım ay hamile kaldım o zaman da 15 ay sebepsiz olmamıştı her şey temizdi dedim. Klomen yazdı 5 gün içereceksin bitince 4 gün sonra geleceksin dedi. Yarın klomene başlıyorum inşallah bu ay o ay olur🤲🏻♥️ Papatyamaviss Papatyamaviss A Afratafrac melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can Safransari Safransari IADK IADK edahandro edahandro C cnlrm tweeetyyy tweeetyyy beyons beyons O _okyanus C Conqueror123

Kızlar yumurtlama + 14 gün gelmemiz dimi bat ı öğrenmek için. Bi uygulama yükledim bat ı geç yumurtlamaya rağmen uzatmadı nasıl olmalıysa devamlı döngü süresi ona uygun yaziyo. Hangisi doğru?
Yumurtlama göre değişmesi gerekiyor canım ama uygulama yeni olduğu içim seni tanıması gerekiyor doğru tahmin için 3 aylık döngü takibi yapman lazım. Ben fertility friends kullanıyorum onun kadar doğru tahmin yapanı görmedim.

Üff yine işi ticarete dökmüşler. Boşu boşuna test yaptırıyorsun canım ben olsam gitmem teste. Değerlerin gayet iyi bekle keseyi görmeye git. Doktorunu da değiştir bence
Bana da öyle geliyor canım ya işin garibi ben en son 9 temmuzda adet oldum henüz adetim bile gecikmedi 20 temmuzda ovitrelle oldum bugün iğnenin 18. Günü zaten aşırı yüksek olamaz beta hcg değerim

Aşkolarım doktora geldim sonuclar için, elime de sperm testini almıştım gördü o ne dedi. Sperm testi demiştiniz ya onu getirdim dedim. “Ya ben onu olsa iyi olur anlamında dedim” dedi. 😁😁😁 hadi canım sen de. 😁Aldı baktı iyi gayet dedi. Benim değerlerim de iyiymiş söyledi. Sen ilk gebeliğini de mi klomenle kaldın dedi. Hayır hocam dedim . Prolaktin bir tık yüksekti dostinex ve Progestan kullandığım ay hamile kaldım o zaman da 15 ay sebepsiz olmamıştı her şey temizdi dedim. Klomen yazdı 5 gün içereceksin bitince 4 gün sonra geleceksin dedi. Yarın klomene başlıyorum inşallah bu ay o ay olur🤲🏻♥️ Papatyamaviss Papatyamaviss A Afratafrac melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can Safransari Safransari IADK IADK edahandro edahandro C cnlrm tweeetyyy tweeetyyy beyons beyons O _okyanus
İnşallah canım güzel haberlerini bekliyorum rahat ol sitres yapma

Aşkolarım doktora geldim sonuclar için, elime de sperm testini almıştım gördü o ne dedi. Sperm testi demiştiniz ya onu getirdim dedim. “Ya ben onu olsa iyi olur anlamında dedim” dedi. 😁😁😁 hadi canım sen de. 😁Aldı baktı iyi gayet dedi. Benim değerlerim de iyiymiş söyledi. Sen ilk gebeliğini de mi klomenle kaldın dedi. Hayır hocam dedim . Prolaktin bir tık yüksekti dostinex ve Progestan kullandığım ay hamile kaldım o zaman da 15 ay sebepsiz olmamıştı her şey temizdi dedim. Klomen yazdı 5 gün içereceksin bitince 4 gün sonra geleceksin dedi. Yarın klomene başlıyorum inşallah bu ay o ay olur🤲🏻♥️ Papatyamaviss Papatyamaviss A Afratafrac melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can Safransari Safransari IADK IADK edahandro edahandro C cnlrm tweeetyyy tweeetyyy beyons beyons O _okyanus
Resmen vakit kazanmaya çalışmış başından atmak için. İyi olmul sevindim canım klomene başlamana İnşAllah güzel sonuç alırsın bu ay🤲🏻😍

Kız bu hep ıngılızce nasıl anlıyorsnkı bnu nal kurcam

Bana da öyle geliyor canım ya işin garibi ben en son 9 temmuzda adet oldum henüz adetim bile gecikmedi 20 temmuzda ovitrelle oldum bugün iğnenin 18. Günü zaten aşırı yüksek olamaz beta hcg değerim
Tabiki öyle canım. Doktor büyük ihtimalle komisyon alıyordur her testten. Ben ilk kez böyle bir şey görüyorum. Artışta bir problem yok ki bu kadar test yapılsın. Bak hiç test yaptırmadan bu değerleri başka doktora göster gerek görmeyecektir yeni teste. Bu saatten sonra beklemek gerekiyor kese görmek için

Tabiki öyle canım. Doktor büyük ihtimalle komisyon alıyordur her testten. Ben ilk kez böyle bir şey görüyorum. Artışta bir problem yok ki bu kadar test yapılsın. Bak hiç test yaptırmadan bu değerleri başka doktora göster gerek görmeyecektir yeni teste. Bu saatten sonra beklemek gerekiyor kese görmek için
Büyük ihtimalle değiştiricem zaten canım doktoru hem aşırı pahalı hem gidince aşırı bekleniyor bir de tavsiye üzerine gittiğimiz kişinin doğumda çok acısı olmuş o yüzden korkuyorum bu doktordan biraz zaten bu sene 38.000 alan doğumda seneye 50.000 alır kesin..
Kese 1000 olunca mı görünüyordu canım tam bilmiyorum da

X