2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Son cümle nasıl da ben

Kızlar yumurtlama + 14 gün gelmemiz dimi bat ı öğrenmek için. Bi uygulama yükledim bat ı geç yumurtlamaya rağmen uzatmadı nasıl olmalıysa devamlı döngü süresi ona uygun yaziyo. Hangisi doğru?

Üff yine işi ticarete dökmüşler. Boşu boşuna test yaptırıyorsun canım ben olsam gitmem teste. Değerlerin gayet iyi bekle keseyi görmeye git. Doktorunu da değiştir bence

o problem genel canım hepimizde var

Aşkolarım doktora geldim sonuclar için, elime de sperm testini almıştım gördü o ne dedi. Sperm testi demiştiniz ya onu getirdim dedim. “Ya ben onu olsa iyi olur anlamında dedim” dedi. hadi canım sen de. Aldı baktı iyi gayet dedi. Benim değerlerim de iyiymiş söyledi. Sen ilk gebeliğini de mi klomenle kaldın dedi. Hayır hocam dedim . Prolaktin bir tık yüksekti dostinex ve Progestan kullandığım ay hamile kaldım o zaman da 15 ay sebepsiz olmamıştı her şey temizdi dedim. Klomen yazdı 5 gün içereceksin bitince 4 gün sonra geleceksin dedi. Yarın klomene başlıyorum inşallah bu ay o ay olur Papatyamaviss A Afratafrac melisaa93 melegim can Safransari IADK edahandro C cnlrm tweeetyyy beyons O _okyanus C Conqueror123

Kızlar yumurtlama + 14 gün gelmemiz dimi bat ı öğrenmek için. Bi uygulama yükledim bat ı geç yumurtlamaya rağmen uzatmadı nasıl olmalıysa devamlı döngü süresi ona uygun yaziyo. Hangisi doğru?
Yumurtlama göre değişmesi gerekiyor canım ama uygulama yeni olduğu içim seni tanıması gerekiyor doğru tahmin için 3 aylık döngü takibi yapman lazım. Ben fertility friends kullanıyorum onun kadar doğru tahmin yapanı görmedim.

Üff yine işi ticarete dökmüşler. Boşu boşuna test yaptırıyorsun canım ben olsam gitmem teste. Değerlerin gayet iyi bekle keseyi görmeye git. Doktorunu da değiştir bence
Bana da öyle geliyor canım ya işin garibi ben en son 9 temmuzda adet oldum henüz adetim bile gecikmedi 20 temmuzda ovitrelle oldum bugün iğnenin 18. Günü zaten aşırı yüksek olamaz beta hcg değerim

İnşallah canım güzel haberlerini bekliyorum rahat ol sitres yapma

Resmen vakit kazanmaya çalışmış başından atmak için. İyi olmul sevindim canım klomene başlamana İnşAllah güzel sonuç alırsın bu ay

Kız bu hep ıngılızce nasıl anlıyorsnkı bnu nal kurcam

Bana da öyle geliyor canım ya işin garibi ben en son 9 temmuzda adet oldum henüz adetim bile gecikmedi 20 temmuzda ovitrelle oldum bugün iğnenin 18. Günü zaten aşırı yüksek olamaz beta hcg değerim
Tabiki öyle canım. Doktor büyük ihtimalle komisyon alıyordur her testten. Ben ilk kez böyle bir şey görüyorum. Artışta bir problem yok ki bu kadar test yapılsın. Bak hiç test yaptırmadan bu değerleri başka doktora göster gerek görmeyecektir yeni teste. Bu saatten sonra beklemek gerekiyor kese görmek için

Büyük ihtimalle değiştiricem zaten canım doktoru hem aşırı pahalı hem gidince aşırı bekleniyor bir de tavsiye üzerine gittiğimiz kişinin doğumda çok acısı olmuş o yüzden korkuyorum bu doktordan biraz zaten bu sene 38.000 alan doğumda seneye 50.000 alır kesin..
Kese 1000 olunca mı görünüyordu canım tam bilmiyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…