2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay ikiz olabilir diye ben düşünmedim birde kendiliginden basta denemek istedim, klomen de 1 den cok yumurta gelisiyormus ya
ben iki kez klomen kullandım ikisinde de 2 yumurta büyüdü.ilkinde tek bebek oldu ikinci de gebelik olmadı. bir arkadaşta tek yumurta büyüdü ama ikiz gebelik oldu :) bu işler nasip işi

evet canım 11 haftalıktı kaybettim, kürtaj sonrası içerde parça kalmış onu atmaya çalışıyorum sonra hazırlıklara devam bakalım
Öncelikle kaybın için çok üzgünüm gerçekten. Senin için ne kadar yıpratıcı bir süreç olduğu ancak tahmine debilirim. Umarım kimse yaşamaz böyle bir durumu.

Dilerim en kısa zamanda bebeğine kavuşursun kuzum

kızlar bu ne sıcak ya. Kayseride bile nem var izmir adana istabulda olanlar sizler nasıl dayanıyosunuz? dışarı çıkmayın dikkat edin kendinize.

Eklentiler

• Screenshot_20230807-154325_e-Nabz.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 48
umutsuzca ne demek senin zaten güneş gibi iki kızın var :) 3.kezde gebelik yaşadın.umutsuz olmak için sebep yok :)
Sıkıldım artık doktora gidip gelip güzrl haber duymamaktan kuzum eylül ayıda geçsin doktoruma gelmicemi söylicem zaten iki tane evladım var çok şükür olmazsa vardır allahın bir bildi derim

umutsuzca ne demek senin zaten güneş gibi iki kızın var :) 3.kezde gebelik yaşadın.umutsuz olmak için sebep yok :)
Umutsuz olan ben degilim kuzum doktorum ben umudumu hiç bir zamam kaybetmem inancım büyük ama işte bazen adet olunca çöküşde oluyoum

Bunlara ne için bakılıyor?Geçen sene bakmış bana da doktor.Bebek düşünüyorum ya şimdi tekrar baktirmama gerek var mı?Çok acele karar vermiş gibi hissediyorum.Gecen yıl ki sonuçlarım şöyle
Gayet güzel hamile kalabikmek için bu hormonlar önemli

kızlar bu ne sıcak ya. Kayseride bile nem var izmir adana istabulda olanlar sizler nasıl dayanıyosunuz? dışarı çıkmayın dikkat edin kendinize.
Uyarmışlar zaten bu haftayı nem konusunda. Nefes alınmıyor. Tüm gün klima açık bende. Ne iş yapabiliyorum ne başka bişi yoksa.

Umutsuz olan ben degilim kuzum doktorum ben umudumu hiç bir zamam kaybetmem inancım büyük ama işte bazen adet olunca çöküşde oluyoum
Çok haklısın, çok normal böyle hissetmen. Tamamen umursamamak da olmuyor çünkü önemsiyoruz. Birde adet olunca hormonlarımız bizi biraz daha depresif hale getirebiliyor.

Kızlar bu hiç beklemediğim an hiç aklımda yokken hiç stres yapmadığım ay oldu vs konuşmaların özündeki beklememek stres yapmamak nasıl oluyor biri açıklasın lütfen Ben stres yapmıyorum olursa olur olmazsa olmaz derken bile acaba oldu mu acaba bu kasık ağrısı belirti mi falan diye düşünüyorum bende mi bi problem var acaba

Çok haklısın, çok normal böyle hissetmen. Tamamen umursamamak da olmuyor çünkü önemsiyoruz. Birde adet olunca hormonlarımız bizi biraz daha depresif hale getirebiliyor.
Benm de testler negatif. Ağla üzül sonra toparlanma aşamasına geçtim. Belki de erken test için bilmiyorum ama bu ay adette nasipse operasyonlarimi yapan doktora gideceğim aşılama başlasın. Kendiliğinden kalabilirsin demişti ama kalamadim. Yapacak bişey yok herkes tık diye hamile kalamiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…