2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzumm sen hiç aşılama yaptırmış mıydın?
yok bebeğim yaptırmadım. ilk gebeliğim denediğimiz ilk ay klomenle oldu sonrasını biliyorsun iyileşme ve tedavi sürecinden sonra iki aydır doğru düzgün deneme yaptık iki ayda negatif oldu. bende genel olarak süreçten yorulduğum için bıraktım

Yaaa çok sevindim maşallahhh sağlıkla büyüsün annesi

Ben de aynı şekilde cilt bakım solüsyonu bile almıyordum yakında hamile olursam süremem içeriğinde uygun olmayan şeyler var diye. Şimdi hiçbir şeyi ertelemeden devam ediyorum artık çünkü ertele ertele boşa giden yasanamamis günler oluyor en iyisi akışa bırakmak kısa tatillermis atlamalı zıplamali etkinliklermis hepsini yapmaya karar verdim artık

Kür yapmadım canım hiç. İncir reçeli severim bu ara yedim biraz ondan belki de.ama stres de eksik olmuyor maşallah hayatımdan
Şu hamilelik mevzusu bile başlı başına stres Henüz hiç gebelik yaşamadım bende kimyasal bile olmadı hormon testi falan da yaptırmadım bakalım bir iki ay daha bekleyip gebelik oluşmazsa hormon testiyle başlamayı düşünüyorum

Ben ilk gebeliğimde 40 küsür çıkmıştı dostinex vermişti o ay oğluma hamile kalmıştım bari klomen falan bir yerden başlasak ya
burada geçen hafta bir kız vardı o da kendisi almış klomeni kullanmış regli 3 gün geçince beta 40 çıkmış öyle öğrenmiş hamile olduğunu :) geç çatladı demek ki.bir süre ara verdim tekrar başlayınca bende alıcam.Yanlış yönlendirmek istemiyorum ben kendi vücudumu ve klomene verdiği tepkiyi tanıyorum kaçıncı gün ne kadar büyüyo yumurta onu da biliyorum o yüzden rahat kullanırım diyorum.sende ovü testi ile takip edip pik olunca çatlatma iğnesi yapabilirsin. sonrası duphastonla halledilir :)

Aynneeen öyle yap stres atmış olursun hem belki gördüğümüz tedavilerden daha çok işe yarar bu yaş geçmeden hayatı yaşayalım bir tane hayatımız var boşveeer

Resmen Yaprak Dökümü. Herkes gidiyor.

Eskisi gibi her yazılanı okuyamıyorum ama baksana pozitifi görenler hep 'salmıştım, arada derede oldu ama tutmuş, çok yoğunduk düşünecek vaktim olmadı ağrıları yorgunluktan sandım' falan yazdılar.
Diyen var mı ben mi kaçırdım, günde 2 test yapıyordum/yapasım vardı, belirti okumaktan başım dönmüştü, işte tam o ay hamile kaldım yazan oldu mu?
İnsan küsüyor başlarım böyle işe diyor

Aynneeen öyle yap stres atmış olursun hem belki gördüğümüz tedavilerden daha çok işe yarar bu yaş geçmeden hayatı yaşayalım bir tane hayatımız var boşveeer
Aynen öyle yaa biz ne yaparsak yapalım bulusmayinca bulusmuyor yumosla sperm onlar zamanını bilir ben artık keyfime bakcam

Ay ikiz olabilir diye ben düşünmedim birde kendiliginden basta denemek istedim, klomen de 1 den cok yumurta gelisiyormus ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…