2022 TEMMUZ ANNELERİ

Amiiinnn inşallah sağlıkla hepimiz kavuşuruz bende daha keseyi bile görmedik okadar merak ediyorum ki anlatamam Rabbim kmseye yaşatmasın
Kizlar bende 18. Ne almıştım ama şimdi dayanamadım 10. Kaşıma aldım randevuyu hipertiroidi var bende bir an önce gidiyim diye esimdede kan pıhtılaşma hastaligi var heterozigot ondan korktum erkene çektim inşallah bu defa sağlıkla kucağına alırım

İnsallahh canımm sıkıntı cıkmadan kavuşursun kuzuna tabkide uzatma bence Allah korusun

Çok şansliymissin ne güzelBenim doktorum da kadındı ama şimdi geriye dönüp bakınca kendince kararlar almış geçmiş. Öyle pek sevecen de değildi. Güzel hatırlamıyorum malesef doğumumu. Ama yine de Allah razı olsun tabii sağ salim atlattık. Ebeler falan da önemli. Çevredeki insanlar neşeli ve pozitif olunca doğum da kolay olur

Evet gerckten oyle ınsan aıle sıcaklıgı bile bekliyor cnkü o amliyathaneye gıderken ınsan cok tuhaf hıssedıyor o doktoruma gıtmek ısterdm yıne cıddı duruslu bırıydi ama merhametliydı ıstıfa etms bende aynı hastahanede baska doktor buldum eger memnun kalrsam paylasacagm ümranıyede oturan arksslr varmıs belki denemek isteyn olur

İyi yapmışsın erkene almakla. Stres yapacağına için rahatlar. Icini ferah tut, sorunsuz geçer inşallah.

Mavigrill canım yaa senden bişi isticem. Burasa liste varya diğer grupda yok ama diğer grup populer oldu kazene msj atmışlardı. Şimdi sen yazsan olurmu listemiz var burda diğer grupda yok diye. Diğer kızlarda öyle diyolar burayı popüler yaparlar belki

Evet ordakilerede yavaş yavaş buraya alalım zaten popıler olursa gelirler herhalde 2 grubu takip etmekden yoruldum valla
Ay dimi, bide grupların adları arasında fark yok ya kafam karışıyor fena halde diğerlerini de etiketleriz buraya gelmezlerse zorla getirtiriz

Kuzum burda muhabbet fazla olursa listeye girer sanırim orda muhabbet fazla olduğundan popüler topiğe o giriyor..

Ay şu saatte bir bulantıyla uyandım hiç bulantım olmazdı tam 5. Haftaya girecekken başlaması kaç puan Biraz tuzlu çubuk yiyerek bastırdım geçti neyseki.. Sizde durumlar nasıl bulantı konusunda Nasıl başediyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…