2022 TEMMUZ ANNELERİ

Erken başlamış. Bnm kızlarımda 6. Haftada başlamıştı. Şu an tetikte bekliyorum

Benim çok bulantım var, evde duramıyorum bazen gidip balkona çıkıyorum bir oksijen alayım diye. Canım limon yiyebilirsin ben önceki iki gebeliğimde öyle yapıyordum birazcık rahatlıyordum

Birde bir sorum olacak benim iki gebelikte de ne mide bulantısı ne başka birsey olmadı sadece ağrılar batmalar oldu o kadar. Yine öyle olur diye bekliyorum ama normalde bulanti kaç haftada başlıyor? Şuan 4+2 galiba çok yeni zaten.

Selam kızlar hepinize günaydın ben son adet tarihime göre değil de geç döllenme tarihime göre ekleme yaptım şimdi doktora gittiğimde son adet tarihimi mi kullanacak henüz gidemedim çalışıyorum

Eğer öyleyse adminimize küçük ricam olacak düzeltme yapmamız gerekecek

Selam kızlar hepinize günaydın ben son adet tarihime göre değil de geç döllenme tarihime göre ekleme yaptım şimdi doktora gittiğimde son adet tarihimi mi kullanacak henüz gidemedim çalışıyorum
Evet genel olarak son adet tarihini kullanıyorlar bir de kese göründü mü ultrason haftası oluyor ama doğum sat s göre oluyor

Doktor son adet tarihini sorar. Geç döllenme olduğunu nerden biliyorsunuz? Yani şüpheli ilişki tarihini baz almıyor doktor. Keseye bakar son adet tarihiyle arasında çok fark varsa o zaman değiştirir tarihi

Genelde bulantıların kalp atışıyla başladığı söylenir.

Doktor son adet tarihini sorar. Geç döllenme olduğunu nerden biliyorsunuz? Yani şüpheli ilişki tarihini baz almıyor doktor. Keseye bakar son adet tarihiyle arasında çok fark varsa o zaman değiştirir tarihi
Adetim 11 gün geçikti silik bir test çıktı ve kan verdiğim de sonucum 6.9 sonra iki arayla tekrarladık 26.47 olmuştuk 11 gün geçmiş bir adetin bu kadar düşük olması geç döllenmeden kaynaklı

Evet genel olarak son adet tarihini kullanıyorlar bir de kese göründü mü ultrason haftası oluyor ama doğum sat s göre oluyor
Yok tatlım daha henüz görülmesi imkansız beta değerim çok çok düşük benim o zaman adetime göre 6. Haftam ama normalde 3. Haftam

Adetim 11 gün geçikti silik bir test çıktı ve kan verdiğim de sonucum 6.9 sonra iki arayla tekrarladık 26.47 olmuştuk 11 gün geçmiş bir adetin bu kadar düşük olması geç döllenmeden kaynaklı
Anladım. Doktor buna göre değerlendirir zaten ama yine de son adet tarihi istiyor sonra kese ölçüyor karar veriyor. Hayırlı olsun

Yok tatlım daha henüz görülmesi imkansız beta değerim çok çok düşük benim o zaman adetime göre 6. Haftam ama normalde 3. Haftam
Merhaba canım hayrlısı olsun inşallah bende senle aynı durumdayım çarşamba günü gidip öğrenicem kısmetse Bi trlü hesaplayamadım net haftayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…