2022 TEMMUZ ANNELERİ

Aynen bende samimi dpktor istiyorum mesela bi sıkıntım olduğunda msj atıp bana cvplasın fln bende o şekilde istiyorum ama sanırım istanbulda öyle bulmak bizi biraz zorlarAynen aslında erkekler daha iyi ama dediğin gibi bende kadından yana kullanıcam

InsAllah gönlümüzce bır dr buluruz ya

1 Temmuz ilk çocuğum 33 yaşındayım

Ne güzel demiş doktor. Ben bile tekrar rahatladım

Canım doktorun kadın olsa da anestezistin erkek olabilir. Mesela benim ilk doğum sezaryendi, doktorum kadındı ama anestezi doktorum erkekti. Belden aşağısı uyustuktan sonra bana ameliyat yatağında biraz arkaya kaymami söylediler e nası kayayım belden aşağısı tutmuyo ki ufacik hemşire kızlar beni nasil ceksin. Yazık adamcağız belimden tutup geri geri çekmişti 'dur kızım ben çekeyim' demişti. Ben hiç rahatsız olmadım. Ameliyata giriyorum yani, hayat meselesi. Insan canının derdinde. Aklına bile gelmiyo insanın.Doktor iyi olsun, ameliyatlari basarili olsun, hastanenin şartları yeterli ve uygun olsun, senin ve bebeğinin canı emin ellere emanet olsun Allah'ın izniyle gerisi mühim değil bence.

Tabiki orası öyle benımde ilk doğumum sezaryendi benimde anestezi dr um erkekti :) ama uyustuktan snra altını tamamen acıp bacaklarını ıkı yana ayırıyorlar zaten ameliyatın gergınligi var birde erkek doktor olursa kendmı rahat hıssedemem dıye dusundum saglık söz konusu evet ama tercih hakkım olmasa basım gözüm üstüne mecburum der olurdum zaten ama bayan doktor varken tercih hakkımı ondan yana kullanmak istiyorum ben ameliyat haneye uzerimde önlükle indm kafamda bone vardı anestezı doktoru sadece sırtımdaki aralık kısımdan igne yapıp gıttı ve 4 bayanla birlikte cok keyıfli biraz korkulu ama guzel bır dogum gecırmıstım bayan doktorlar korktgmda ellerimi tuttular hatta yanaklarımı okşayıp göz yaşımı sildiler sakınlestırmek ıcın yani oyuzden benım için yeri farklı yinede güzelce acıkladıgınız için çok tesekkür ederim

Bende Ümraniyedeyim siz hangi mahelledesiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…