Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy ne güzel senin çevrende örnekte var tıkanıklık varmıymış kuzeninde
Görünür bir tıkanıklık yokmuş, açık görünüyormuş ama daha öncesinde 1 yıl olmamıştı. Hsg çekildiği ay kendiliğinden oldu bebek doğduktan 1 yıl sonra ikincisi de normal yoldan hemen istedikleri ay oldu sanırım onun da tıkanıklık varsa bile sıvıyla açıldı

Geçen ay testler ile oynarken çok dua aldın biliyorsun. O duaların karşılığını bu ay göreceksin inşallah canım :))
evet yaa inşallah bu ay da hepinizin testleriyle oynayacağım özellikle erkenciler beni etketlesin inşallah bu ay yüzümüz güler Allah ımmm

Bendede vardı ufak tıkanıklık açıldı ümitliyim bakalım

3 gündür değerlendiriyorum bugün de çatlamayı gördüm yine degerlendiririm herhalde 4 gün ust uste biraz fazla oldu ama inşallah etkilemez spermleri
ay bızde aynı artık gına geldı bana beeee,
cumartesı yumurta catladı dıye degerlndırdık ıkı kez, pazar mola ıgne yaptım
pazartesı salı carsamba oldu yeter ya bır gun mola artık,pert olduk

Kizlar bir de eşim çocuk yapmaya karar verdigimizden beri ona daha tutkulu yaklastigimi söylüyor öncesinde ben istiyordum o istemiyordu acaba bilinç altı o istemiyor diye soğumuş muydum nolmusru bilmiyorum. Şimdi aynı noktada buluştuğumuz için heralde Böyle. Ama kalbini kırmış gibi hissettim çok moralim bozuldu

ay bızde aynı artık gına geldı bana beeee,
cumartesı yumurta catladı dıye degerlndırdık ıkı kez, pazar mola ıgne yaptım
pazartesı salı carsamba oldu yeter ya bır gun mola artık,pert olduk
Bende yarın mola vericem bana da gına geldi valla

Bendede vardı ufak tıkanıklık açıldı ümitliyim bakalım
Yaaa ne güzel işte bu 3 ay şansın yüksek kuzum iyi değerlendir valla Benim bi tanesi tıkalı çıktı doktor uğraştı açamadı da ama tek tüple de olur dedi. Bugün yumurtlama günüm ve açık olan sağ tarafta ağrı hissediyorum inşallah açık taraftan yumurtluyorumdur

canım yalnız değilsin hepimiz aynı dönemlerden geçiyoruz kendine yüklenme. bizimde aynı eşimde bende stres yapıyoruz ve üstümüzde çok baskı olduğu için bişey yapamıyoruz yaptığımızda da robot gibi hiç bişey anlamıyoruz. ben bu ay ovulasyon falan takip etmedim eşimede söylemedim bişey olursa olur olmazssa da napalım tüp bebek. hayır o kadar çok çocuk istiyoruz ki bu süreçte kendimizi o kadar çok yıpratıyoruz psikoloji falan kalmadı yani, kendimize zehir ediyoruz bu günleri aslında bundan zevk almamız gerekirken resmen işkence oluyo.
bu arada ben kullanıcı adımı değiştirdim eski adım undomielk'ti. niye değiştirdim onu da bilmiyorum kafalar pırıl pırıl oldu ya ahahhahahaha

Canım çocuk isteme konusunda aranızdaki bağı bilemeyiz tabiki ama eşine bu gibi durumlarda kırgınlığını bekletmeden hemen dile getirmesini söyle bu şekildeki iletişim kopukluklarından kaynaklı eşler arasında ilerde büyük problemler çıkıyo. Bizdeki psikolojide şu cinsellik erkekler için biraz daha zevk işi ama bazı kadınlarda bende öyleyim üreme zevkten daha fazla üreme annelik içgüdüsü barındırıyo senin istekliliğin bu yüzden artmış eşine bundan kaynaklı olduğunu onunla yada soğumakla bi ilgisi olmadığını anlat

Umutluyum ya bakalım inşallah hepimize en yakın zamanda anne olmak nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…