Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzum mantık çerçevesinde yorumluyorum geç çıkmasını (bilgim olduğundan değil). Bence değerin daha çok düşükse ancak algılayıp yansıtabiliyordur teste belki?
İnşallah öyledir kuzum sağlıklı olsun başka isteğim yok inşallah bu mutluluğu yaşamak bizlere nasip olur

Kızlar ovulasyon testi yaptım böyle çıktı ikisi de aynı sanırım gebelik yok üstteki bugün yani bat tarihimde alttaki de bata 6 gün kala

Kızlar merhabalar size bir sorum olacaktı.
Geçen ay reglimin 2. günü TSH hormonum 2.23 tü.
Bugün TSH ölçümü yapıldı 3.01 çıktı. Bugün yumurtam çatladı. Acaba regl döneminde olmadığım için mi böyle yükseldi ?
Regl dönemi ve harici dönem TSH da farklılık olabiliyor mu?

Eklentiler

• IMG_20220414_171415.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 43
Kuzum test negatif 0.3 anlamıyorum testler pozitif çıkarken kan nasıl negatif olur

Kuzum test negatif 0.3 anlamıyorum testler pozitif çıkarken kan nasıl negatif olur
Yaa bu testleri boşuna mı yapıyoruz biz Basbaya çizgi vardı canım testinde hem de 3 tane hem de 5dk da çıktı dedin.. şaka gibi.. bu kadar hassas ölçmelerine de imkan yok.. yani birinden biri yanlış, ya kan testin ya da bu testler.. çok şaşırdım

Ben sağlık kabini diye biryer var orada yaptırdım ve her türlü farklı markadan test aldım hadi biri yanlış diyelim ikisi de yanlış 3. Sü de mi yanlış ben bilmiyorum ya

Hsg hemen cektirme istersen ne zamandir korunmuyodun kuzum sen amh testi yaptir ama

Asko daha cok var bata buyuk ihtimalde gebelik var gibi duruyor hic bu kadar belirgin kuruma cizgisi olmaz ben comfort days yapmistm silik cikmisti kan verdim negatifdi hatta 5 gun erken regl oldum sen her sabah idrarla bak bikac gun olurmu hemen kan verme buyuk ihtimal hassas olcmus gibi duruyor ama bence kaset test al bitane

Ben sağlık kabini diye biryer var orada yaptırdım ve her türlü farklı markadan test aldım hadi biri yanlış diyelim ikisi de yanlış 3. Sü de mi yanlış ben bilmiyorum ya
Dur bozma moralini, o sağlık kabini dandik bir yerse belki bür hata olmuştur.. foto attığın testler aynı marka gibiydi, başka test de yaptın mı daha sonra??

Yanlış okumadıysam prodoctor bu testler dimi canım? ben de 10 tane falan kullandım geçen ay bundan, tek bir tanesinde bile kuruma çıkarmadı hiç asla. Saatler günler geçse dahi. Bence kuruma değil
ay evet bence de yahu, o kadar da tesadüf olmaz
Arkdaslara katiliyorum kesinlikle Venev bence deger dusuk ondan gec ölçüyor biseyler var

Sabah ola hayrola bakalım inşallah sevincim kursağımda kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…