Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de son adetim 4 gün bile sürmedi o kadar saçmaydı hem çok az oldum hem de erken bitti ve erken yumurtlama gördüm. İyi ki ovulasyon almışım yoksa kesin kaçırırdım. Düzenli ilişki yaşamaya bizim gibi müsait değilseniz ovulasyon devam et. Erken adet de olmuşsun erken yumurtlama da görebilirsin
Gecen ay erken yumurtlama gordum zaten ama ben korunma ignesiyle korunuyordum anca etkisi bitmistir ocak ta yaptirmistim en son anca gecti bu ay umutluyum ovulasyon testi aldim bakalim onla devam etcm

Yaa daha ne olsun acaba hem birbirinden farklı marka testler hem ovü böyle bence de yarın bir tane daha test yap canım pozitif olursa tekrar kan vermeye git
Ya tanıdığım bir eczacı yakının var onunla bizzat konuştum kanda çıkmayabiliyor hemen herkesin vücudu farklıdır bazı insanlarda hamile olduğu halde kanda 2 ay sonra çıkıyor bazılarında ikisindede çıkmıyor ama senin her türlü testlerinde çift çizgi mutlaka yarın yine yap dedi ve bana yine bebetime verdi bu çok güvenilir bir test dedi ne ise onu çıkartıyor erken gebelik eşittir bu test dedi dedim tamam abla ver 😀

Ya tanıdığım bir eczacı yakının var onunla bizzat konuştum kanda çıkmayabiliyor hemen herkesin vücudu farklıdır bazı insanlarda hamile olduğu halde kanda 2 ay sonra çıkıyor bazılarında ikisindede çıkmıyor ama senin her türlü testlerinde çift çizgi mutlaka yarın yine yap dedi ve bana yine bebetime verdi bu çok güvenilir bir test dedi ne ise onu çıkartıyor erken gebelik eşittir bu test dedi dedim tamam abla ver 😀
Bebetime neredeyse erken gebelik testi gibi sonuç veriyor gerçekten laboquick de çizgi yokken onda vardı yap yarın at resmini canım inşallah yine çift çizgi göreceğiz😍

Kuzum diger testlerin nerde ben gormedim sanki diger testleri

Ya bence olumlu olacak oyle hissediyorum cunku o kadar testin yanilma payi olamaz cok test yaptin ve hepsi ayni sonucu gösterdi bak sabah daha erken cikacak o cizgi
Yaaaa ağzın bal yesin 🫶🏻 Tek sorunum bat bilmemem 18-21 arasını baz alacağım. Eğer adet olmazsam çarşamba kana giderim

Off kızlar aklıma ne geldi. Geçen ay gebelik testi diye aldığım kutunun içinden lh testi çıktı. Tabi ben üzerinde gebelik testi yazıyor diye bakmadım yaptım. İki çizgi hemen çıktı. Ay nasıl delirdim görmeniz lazım 😂😂😂😂😂 testte lh yazdığını bi yarım saat sonra falan farkettim 😂😂😂

Canım kilo problemin var mı benim kiloluyken felaket gecikiyordu zayıflayınca düzene girdi aklıma başka bir şey gelmiyor açıkçası
Boyum 1,65....... kilom 66.... 7. Düşükten sonra 11 gün gecikmem oldu geçen ay şimdi bu ayda 5gün gecikmem var... Anlamadım bende canım :KK43:

X