Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tsh benim geçen hamileliğimde yükselmişti sonrada düşmedi ilaç kullanıyorum şu an en düşük dozda olmadı kullanırsın ilaç değerin kaç çıkmış

yaa süper bilgiler
teşekkür ederim bu konuda zihnim rahatladı gerçekten de. Yarın randevum var o zaman mevcut durumu değerlendirir doktorumuz.

Cok heyecanlandım kıızz Ne guzel bi duygu ve bunu birbirimizle paylsip guzel dileklerde bulunmak cok guzel bi duygu
Aynen canım burası var zaten kimseyle paylaşamıyor insan başkalarının hamilelik haberlerine kendininmiş gibi seviniyor insan

Tsh benim geçen hamileliğimde yükselmişti sonrada düşmedi ilaç kullanıyorum şu an en düşük dozda olmadı kullanırsın ilaç değerin kaç çıkmış
Simdi saglik ocağınn doktoruna attim sonuclari 4.67cikti benim sonuc deger limit 4.57 doktor bi problem yok dedi sorun yapilacak bisey yok dedi kuzum

Görmek için çok uğraştım ama yok

Eklentiler

• IMG_20220411_150641.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20220411_150638.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 55
Simdi saglik ocağınn doktoruna attim sonuclari 4.67cikti benim sonuc deger limit 4.57 doktor bi problem yok dedi sorun yapilacak bisey yok dedi kuzum
Tam sınır canım aslında ufak dozlu ilaca başlayabilirsin benim doktor 3lü değerleri bile beğenmemişti

K

Keşke canım keşke ama benim için çok zor. İnşallah senin için olur. Ben yeni aya başlamak için regliyi bekliyorum artık (
neden zor ya ? Günleri mi kaçırdınız değerlendiremediniz?
His olarak bende bu ay için vardı olacak gibi geliyordu ama son bir haftadır o his uçtu : ) 17 siydi dimi senin de ya da 18 mi

bat geçince yaptın testi yani anladım canım. Valla harika bir haber bu kadar erkenden öğrendin hem de. Sağlıkla kucağına al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…