Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haber ver etiketle benide hayalet cizgi falan cikarsa 🥰 canim amh testi 3 gun sonra cikar dedi bana doktor sesli msj atmis diger sonuclarim gayet iyi sadece sinirda cikmis tsh hormonum onun icin bi gorus doktorla dedi ama ben zaten emzirme doneminde ilac kullanmstm bu degerlerde birakmisti doktor beni bana gore normal belki bi dahiliyeyle tekrar gorusurum
Tsh benim geçen hamileliğimde yükselmişti sonrada düşmedi ilaç kullanıyorum şu an en düşük dozda olmadı kullanırsın ilaç değerin kaç çıkmış

Vajinal ultrasonda hepsi belli olur. Dominant olup gelişeni görür illa yumurtlama günü gitmen gerekmiyor gittiğinde 16mm ise ortalama 1-2 güne yumurtlama olur diyebilir( genelde yumurta günde 1-2mm büyür) ya da çatladıysa yumurtanın formu değişmiş olarak görünür. Etrafı tırtıklı gibi gözüküyor diyebilirim kabaca. O yüzden o güne denk geldi mi randevum gelecek mi diye endişelenme
yaa süper bilgiler
teşekkür ederim bu konuda zihnim rahatladı gerçekten de. Yarın randevum var o zaman mevcut durumu değerlendirir doktorumuz.

Tsh benim geçen hamileliğimde yükselmişti sonrada düşmedi ilaç kullanıyorum şu an en düşük dozda olmadı kullanırsın ilaç değerin kaç çıkmış
Simdi saglik ocağınn doktoruna attim sonuclari 4.67cikti benim sonuc deger limit 4.57 doktor bi problem yok dedi sorun yapilacak bisey yok dedi kuzum

Görmek için çok uğraştım😂 ama yok 😥

Eklentiler

• IMG_20220411_150641.jpg
    IMG_20220411_150641.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20220411_150638.jpg
    IMG_20220411_150638.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 55
Simdi saglik ocağınn doktoruna attim sonuclari 4.67cikti benim sonuc deger limit 4.57 doktor bi problem yok dedi sorun yapilacak bisey yok dedi kuzum
Tam sınır canım aslında ufak dozlu ilaca başlayabilirsin benim doktor 3lü değerleri bile beğenmemişti

K

Keşke canım keşke ama benim için çok zor. İnşallah senin için olur. Ben yeni aya başlamak için regliyi bekliyorum artık :KK43:(
neden zor ya ? Günleri mi kaçırdınız değerlendiremediniz?
His olarak bende bu ay için vardı olacak gibi geliyordu ama son bir haftadır o his uçtu : ) 17 siydi dimi senin de ya da 18 mi

Çok teşekkür ederim. Bat 7 nisandı ama adetim düzensiz olurdu en 30-32 gün aralıklarla olurdum. 29 Mart yumurtlama görmüştüm 7nisan da olabilitem vardı bekliyordum aslında ama olmadım :) Comfort days erken gebelik testi sipariş ettim trendyoldan hep onlarla deniyorum ilk kez bu kadar mutlu etti🤩

bat geçince yaptın testi yani anladım canım. Valla harika bir haber bu kadar erkenden öğrendin hem de. Sağlıkla kucağına al :KK200:

X