Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam o zaman marttaki kızlardan sandım onlar gibi yazdın aynı. Olsun işte Kasım annelerinde tanışmış olduk
Hümanistim herkesin olumlu düşünmesini istiyorum. Çünkü banada aynısı yansıyor
Dünyadaki en karamsar kişi olabilirim. Ama her zaman o düşünceden çıkmak için olumlu güzel ne varsa kendime çekmeye ve etrafıma yaymaya çalışıyorum.

Eklentiler

• IMG20220406052742.jpg
    138,1 KB · Görüntüleme: 87
Kizlar bisi sorcam bu ovulasyon testlerinden 2 tane yeğenim eczaci o vermisti bende merak ettim bu ay adetim 3 gün sürdü ve 9. Döngü günümde bu testi yaptim ve bu sekilde çıkmıştı ayni sekilde ertesi günde yaptim daha silik cikmisti sizce o gün catlamammı oldu acaba ya anlayanlar bi degerlendirebilirmi yoksa yumurtlama ertesi gün silik çıkabilirmi testte yada erken mi yumurtlamam oluyo

Eklentiler

• 48C49A4A-E1DF-40EB-85CF-EF8F53B7C2F9.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 75
evet canım bu test yumurtlama olmuş, silik çıkan da çatlama olmus değerlendirdin demi ? 3 gün

Evet değerlendirdim gün asiri degerlendirme yapiyoruz zaten 9 gun kaldi Regl ime bakalim bende yetisecekmiyim size insallah
Rabbim gönlüne göre versin canım. bende 2 kimyasal dan sonra çok şükür hamile kaldım. ovulasyn testi 26 sında pik yaptı benm 27 si çatladı ben 26-27-28 günleri değerlendirdim.. sonra bıraktım :)

Evetttttttt nur topu gibi bir kistim var bu ay elendim kızlar öyle üzgünüm ki anlatamam kana bile ihtiyaç duyması doktor adet 2 ci gün gel bana dedi ağlamamak için zor tutuyorum kendimi ilk bebeğimi kaybettigimde bebeğinden akalan parça kiste çevirmişti ve 9 ay kist yüzünden çok çektim rabbim hayırlısını versin adet yok hala 2 ci gebeligimide kaybettim kist yüzünden hayırlısı Allah'tan çok üzgünüm rabbim bekleyen herkesi bu ay. Mujdelesin dualarimdasiniz kızlar

Tek tek alıntı yapamadım kızlar kusuruma bakmayın bakalım şimdi uslu uslu oturup adet beklicem 2.ci gün doktora

çok geçmiş olsun canım.

Rabbim gönlüne göre versin canım. bende 2 kimyasal dan sonra çok şükür hamile kaldım. ovulasyn testi 26 sında pik yaptı benm 27 si çatladı ben 26-27-28 günleri değerlendirdim.. sonra bıraktım :)
Eger bu ay olmazsa zaten o sekilde planli gidecem simdilik gün aşırı yapmaya calisiyorz bide o donem misafirim vardı yani üst üste degerlendirme yapmam cok zordu hayirlisi olsun nasip.. Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah mis kokulunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…