Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum benim reglim normaldi ya. Genelde de çok ağrım.olur benim zaten her zamanki gibiydi yani

Eee peki direk hormonlar ve HCG bkikip doktor takibiyle gebelik düşünüyorum mu deyiminanın algın durdu
HCG baktırmak istediğini, eğer gebelik yoksa bundan sonra doktor takibiyle ilerlemek istediğini. Tahlil falan yapılacaksa hangi gün gitmen gerektiğini sor. Yumurta geliştirici ilaçları kullanmak için adetin 3.günü çağırırlar ama sende hop diye ona başlamazlar. O yüzden ne zaman gelmeliyim diye sor
3 ayda seni çözmek için yetti demek ki yapmadın dimi kız? Bu üşengeçlikle olmaz bak çocuk yapacuuuk nasıl olacak böyle

Git bakalım kuzum bizede haber ver bende merak ettim

Eklentiler

• IMG20220406052750.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG20220406052742.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 89
Ben kalpten inanıyorum.
Rabbim hayırlısıyla nasip edecek
Pamuk şeker

Valla canım çok dikkatli bakınca ben görüyorum sanki ya bi sn PC açıcam

Merhaba bende bılgı olsun dıye yazmak ıstedım benım oğlum var 3bucuk yaşında 2.kez hamıle kalmak ıstıyordum Mart ayı denemeye başladık ılk hamılelıgımde 5-6 ayda ancak hamıle kalabılmıstım bu da öyle olur sanıyordum Ilk ayda olacağını dusunmemıstıkson adet tarıhım 1şubattı ve afet bıttıkten 3gun sonra 2gün -3gün -2gün -3gün arayla değerlendirme yaptık yumurtlama günüme denk gelmedı takvimde gosterılen ama ben kendımde yumurtlama ağrısı farkettım kasıklarım çok agrır her seferınde anlarım o günü ve duzenlı adet olurum 28-27 günde bır neyse aradan bir 10-12gün geçti ınanılmaz göğüs buyumesı yürüdükçe dokundukça patlayacak gıbı his ve agrısı ortaya çıktı ve sol kasığımda ağrımaya batmayabaşladı hep adet olacakmışım gıbı bır his ,eczanedentest aldım artık dayanamadım erken gebelık testi degıl keşke öyle alsaymışım normal test bu belırtıler varken yapayım dedım adete 4gun vardı yaptım tek cızgı çıktı 3gün varken yaptım yıne tek cızgı ben 2-3 dakkadan sonra bakmadım çekmeceye koyuyorum testleri nedense o da allahtan sanırım sonra ertesı sabah testı yenı test alıcaktım kı bırde dünkü testte gözüm takıldı allahım hafıf bır cızgı var ve uzerınden bayaga bır zaman gectıgı ıcın sevınemedım sonuçta ılk 5 -10 dakka çıkan sonuca bakılır ama hemen yenısını yaptım ve bu sefer 10dakka gözümden ayırmadım adete 2 gün vardı bu arada yaptım ve cızgıyı çok çok soluk gördüm aksamasına kan verdım keşke bıraz adetı bekleyıp verseydim beta19 çıktı sevınemedım okadar düşük ki eder varmı yoksa devam edecek mı korkusu sardı benı ama şükürler olsun 3 gün sonra 58 3 gün sonra 209 ve 3 gün sonrada 810 çıktı bu cumartesı de doktor randevusu aldım keseyı görmek ıcın ınsallah allahım bunduyguyu ısteyen herkese nasıp etsın burda yazanları hep okudum ama her gün ilişki ınanın yoruyor paıkolojık olarakta fızıksel olarakta 3-2-2-3 daha ıyı bırde strese görmek bozuyor adet döngüsünü onsebeble rahatlayın akışına bırakın hersey gönlünüzce olsun bana da dua edin cumartesı kese ve kalp atısını göreyim 5+6olacak bakalım ınsallah bu arada hala kasık agrısı devam fotograftakı test değer 209 çıktığı sabah

Son düzenleme:
Guzumm Regl olmazsın inşallah biraz daha bekle bakalım olmazsa da canını sıkma Rabbimin vardır bildiği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…