Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy sorma deliricem artık. Bi de duygu durumum hiç iyi değil, çok gerginim çok sinirliyim
Bendeeeeeeeeee içimde bı canavar var sanki kız saçlarımın dibinde biek sivilce var yemeklerden tat alamıyorum metal tadı var ağzımda mide bulantısı çabası burnuma kimsenin almadı kokular geliyi deliricik

Listede 6 kişi hamiş öyle sevindim ki sizler adına

Belirtilerin neydi canım özellikle hangi belirti kesin hamile olduğunu düsündürttü
Benim iki kaybımda ikisinde de bu kaşık agrılarını yaşadım ama adet zamanına yakın başlardı normalde hamilelikte çok daha erken başlıyor ve daha farklı agrılar onlara çok benzettim ve göğüs hassasiyetim var fazlasıyla

Aaa kan testi mi verdin kuzum, ben de diyorum bu kızın niye sesi çıkmıyor.. yüksek çıksın çok isterdik çok sevinirdik ama 0.1 den bile umutlanırız biz, daha bata var 3-5 gün.. hayırlısı

Tekrar hayırlı olsun canım. Belirti arıyorum bulamıyorum valla kendimde. Ama regl belirtim bile yok. Kasık ağrım var ama o da adet mi hamilelik mi anlamadım. Herkes için hayırlısı ne ise o olsun

Tekrar hayırlı olsun canım. Belirti arıyorum bulamıyorum valla kendimde. Ama regl belirtim bile yok. Kasık ağrım var ama o da adet mi hamilelik mi anlamadım. Herkes için hayırlısı ne ise o olsun
İnşallah canım dediğim gibi hiç yaşamamış olsaydım o agrıları adet agrısı derdim kesinlikle ben de

dur sen daha yeni yumurtladın, ver pozitifi yumuşlara
Ben bu gece yoğum yaaaa 1 seferden bir kere olduydu belki bir kere daha olur kalk duş al zabahın köründe okula git.. Allah’ım neden libido vermedin neden?!
Ben hala adet olamamanızı Ümit ederek o günün gelmesini ama tertemiz kalmanızı temenni ederek beklemede kalalım diyorum

Canim memurehanim bata 5 kala kan testinde de negatifmis. Bat bekleyebilsek keşke de o irade nerdeeee
Kuzum hiiiç kendimi kandıramam valla. 5 gün kala negatif normal zaten ama iğneden 12 gün sonra olsa çıkardı. Alıştım ben 21 aydır aynı şeyleri yaşıyorum. Sağlık olsun..
Bendeeeeeeeeee içimde bı canavar var sanki kız saçlarımın dibinde biek sivilce var yemeklerden tat alamıyorum metal tadı var ağzımda mide bulantısı çabası burnuma kimsenin almadı kokular geliyi deliricik
E sen bu anlattıklarına göre hamilesin hadi inşallah. Kaçıncı günündü senin?
Aaa kan testi mi verdin kuzum, ben de diyorum bu kızın niye sesi çıkmıyor.. yüksek çıksın çok isterdik çok sevinirdik ama 0.1 den bile umutlanırız biz, daha bata var 3-5 gün.. hayırlısı
Evet yazmıştım burdan da kaçırmışsın. Yok tatlım ya umutlanacak yerlerim ağrıyor duphastonu da bırakacağım ki boşuna gecikmesin. Regl olunca gidicem yine, iğneye geçeceğiz artık demişti. Hadi onu da denemedik demeyelim.

Sen işine gücüne yavrucaklarına odaklan bakiyim tembellik yapma. Ben sadece bir an önce regl olmayı temenni ediyorum

Valla bata 5 var işte carsamba bata 2 kala kan vermiş olcam her yanımda sivilce fışkırıyor sinirlerim bozuldu

Hormonlarda sıkıntı varsa da en azından Mayıs'a kendimi hazırlamış olurum ovulasyon denerim yada doktor ne derse onu yaparım eltimde diyo belki geç döllenmedir diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…