Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bı bakar misin venev

Eklentiler

• IMG_20220404_112016_242.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 57
  • 16490604773007228138125670936405.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 55
Bende kırmızıları görmedim ama test basbaya negatif olsaydı muhakkak çıkardı. O yüzden adeti bekliyorum bir ay daha denicem ondan sonra bana doktor yolları gözükür
Valla bende Çarşamba günü kontrol için gidicem hormonlara baktircam hayırlısı randevu bulmuşken herşeye baktircam

Ahh canım benim o zaman birbirimizi tanımak kısmet olmamış ama bu sefer birlikte anneliği yaşayalım inşallah
Tatlım var yahu çizgi olmasa çıkmaz bence bu testte bak yaptım bir
Kız senin onu yapan ellerine, bi de gören gözlerine kurban olurum bi sır veriyim mi? Eşim öyle bunda bişey yok ya deyip atınca sinir oldum gittim kan verdim sabah. Ama çok geç saatlerde çıkıyor sonuç. Negatif olduğunu da biliyorum şu anda ama 3-5 bişey olursa diye küçücük bi umuda tutundum

Kızlar bu testten kullanıp memnun kalan var mı baya uygun trendyolda Mayıs ayı için şimdiden alicam

Eklentiler

• Screenshot_2022-04-04-11-51-32-454_trendyol.com.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 32
Kız banada haber et emi ne çıkarsa bahtuna ben adetten 4 gün önce vermiştim kızıma hamileymisim 2.92 cikmist negatif dediler adet günü 158 çıktı kizcem geliyom anniiii demişti o sıralar ins vardır bebisss bu ay hepimiz mujdelenelum

İnşallah canım benim yaa, senin testte de sanki gölgemsi bişey gördüm ama göz yanılması da olabilir çünkü artık kör oldu gözlerim kısmet tatlım yaa hep birlikte anne topiklerinde buluşuruz bu ay inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…