Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde evime e bebek yakın. Son günlerde birkaç kez gittim de harika şeyler var. Sen hangi mağazaya gittin kız fiyatı çok iyiymiş
Asko e bebek banada yakin var uzun zamandir gitmedim civil dede yenidogan icin guzel seyler görmüştüm zibinlar cabuk küçülüyor bide cok civik kaka yapiyo ya bebekler leke kaliyo genelde benim attigim bile olmuştu bikac kakali zibin

Evet ya kolay kolay çıkıyormuş o lekeler. Hele bı gelsin de bebisler. O seviyeye bı geçeyim de sonrası Allah kerim

merhaba kızlar. benim bat 11 nisan.. ovülasyon testiyle yumurtlamayı takip ettim 27-28 inde çatlama oldu. 30 unda ilişki sonrası pembemsi kahvemsi tonlarda lekelenme oldu bir kaç saat sürdü. ve o günden beri belim çok ağrıyor. ilişki sırasında zorlanma vs olmadı. ertesi gün doktora gittim vajinal muayenede hiç bir sıkıntı görünmüyor dedi ama benim içimde bir huzursuzluk oluştu. böyle bir durum yaşayan var mı?

Evett hepsi buradan test söyledim 4 prodoktor mı ne 1 normal gebelik 1 tane de 6 gün kalaya kadar cikanindan eee bu ay bişe çıkmaz zaten hiç çıkacak gibi hissetmedim önümüzdeki aya hazırlıkdaha şimdiden basladikiii

Silivrideyim İstanbul'un bı tık dışında o yüzden zor oluyor her mağazayı arayıp bulup gitmek. Yakindakilerle yetinirim artık
Kuzum bulursun kafana göre ben Düzce deyim cok sık gelip gidiyorum İstanbul’a babam orda ama heralde hamile kalirsam eskisi gibi gidip gelmeyi dusunmuyorum cunku tek basima gidiyorum esim gelmiyor cocuklarla gidiyorm istanbul beni yoruyor

3 aydır canım. 2 yıl korunmuştuk. Sen?
Kuzum net bu ay sayilir baslamamz daha dogrusu ocak 19 da korunma ignesi yaptrdim aylik.. subat 19 da etkisi geçti yani biranda karar verdik biz bebeğe ben 3. Bebeği istemedim uzun zamandır esim istiyor.. yani subat 20 den itibaren korunmuyorum ama sanirim simdi ben esimden daha cok istiyorum kizim 8 oglum 11 yasinda bide canim cok sklyr evde ama uzun zamandir da bu sekil özgür olmamıştım cocuklar okula ben gezmeye yada rahat rahat islerimi bitirmeye.. rahatlik olarak alıştığım hayattan biraz daha uzaklasicam sanirim annemle cocuklarla surekli tatil yapan birisiyim kafam estiginde babamin yanina gidip gezerim cocuklarla ama bebis oldugunda bunlar kisitlanacak sanirim olsundu ben raziyimdi yeterki saglikla gelsindi

Ay olsundu olsunduuuu hayırlısıyla gelsin bebisimiz yavvvvarsın kisitlanalim

Yaaaa ne güzel bi totem bu hadi inşallah ben operasyon günlerindeyim..inşallah sonucu güzel olur bizim için

Ooo masalah benim ilk olacak nasipse. Bence çocuk hiç bişeyi kısıtlamaz kendin gibi alistiriver çocuğu bebekken inşallah kısa zamanda alırız kucağımıza

Tatlım var yahu çizgi olmasa çıkmaz bence bu testte bak yaptım bir

Eklentiler

• FBE1EBA9-6A8C-4DE3-897E-1993301FEA03.jpeg
    290,9 KB · Görüntüleme: 63
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…