Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bebegım regl geldı saabahh, kız hiç şaşmıyor regl benım,
bı yandan ıyı sanırım :)
15.gün bugun ve regl oldum
Olsun be papatyam bizde bir sonraki ay deneriz yine. Bu sabah inanılmaz bir adet ağrısı çekiyorum şuan. Her an olacakmış gibiyim. Hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun ❤️🥰😍😘

Olsun be papatyam bizde bir sonraki ay deneriz yine. Bu sabah inanılmaz bir adet ağrısı çekiyorum şuan. Her an olacakmış gibiyim. Hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun ❤️🥰😍😘
hayırlısı canım ,
zaten benım oyle dıye dıye 2bucuk sene geçti.
Rabbım hayırlısını versin demekki buda bizim imtihanımız :KK200:
saglıklı, hayırlı evlatlarımız olsun hepımızın daha fazla bekletmesınler

Kızlar herkese merhaba. Bu ay nedense bende bembeyaz testler göreceğime inanıyorum. Hiç umudum yok zaten doğru düzgün değerlendiremedik. Benim yumurtlama günleri ramazana denk geldi. İftradan sonra bildiğin peltimiz çıkmış şekilde yığıldık kaldık :KK43: Birde benim her ay yumurtlama zamanı akıntım olur bu ay hiç olmadı. Acaba yumurtlama olmamış olabilir mi? Test ile takip etmediğim içinde bilemiyorum. akıntı olmadan yumurtlama yaşayan var mı aranızda arkadaşlar?

Sivilcelenme bende de başladı dün peynirden midem bulandı bi kasik bel ağrıları devam Ama göğüslerin hiçbişeyden haberi yok gibi 😂😂😂 normalde adet öncesi şişmesi lazimd8 amabişey yok. Inşallah kendimi kandırmıyorumdur yaa bazen kesin var gibi geliyor bazen yok kendimi kandırıyorum diyorum delirmeden bat gelse de kurtulsam
Evet bazen oluyo insan bı hoş oluyo o zaman acayip deli oluyor🤣

Kızlar herkese merhaba. Bu ay nedense bende bembeyaz testler göreceğime inanıyorum. Hiç umudum yok zaten doğru düzgün değerlendiremedik. Benim yumurtlama günleri ramazana denk geldi. İftradan sonra bildiğin peltimiz çıkmış şekilde yığıldık kaldık :KK43: Birde benim her ay yumurtlama zamanı akıntım olur bu ay hiç olmadı. Acaba yumurtlama olmamış olabilir mi? Test ile takip etmediğim içinde bilemiyorum. akıntı olmadan yumurtlama yaşayan var mı aranızda arkadaşlar?
Canım belki geç yumurtlama olabilir. Akıntıni kontrol et. Benimde beklediğim tarihlerde olmadı yumurtlama. O yüzden umutsuz da olma. Hem tek değerlendirme bile yeter nasip olunca 😍❤️💋

Canım belki geç yumurtlama olabilir. Akıntıni kontrol et. Benimde beklediğim tarihlerde olmadı yumurtlama. O yüzden umutsuz da olma. Hem tek değerlendirme bile yeter nasip olunca 😍❤️💋
Aslında doğru söylüyorsun kuzum. Rabbim onu ne zaman nasip ettiyse o zaman olacak. Bu arada sana da geçmiş oldun. Hafta sonu temizlik işlerinden girememiştim şimdi gördüm. Nasıl oldun biraz daha iyi misin?

Dün bizimkine diyorum ki 6 li test alicam askim trendyoldan daha uygun al hatun ya istersen 12 li al anca denk gelir sana diyo oda bıktı napsin hergun eczaneye ugramaktan 😅😂
Artık test sorunumuz çözülse de başka şeylere yatirsak su paralari 😃🤣

Evettt bata 5 kala dayanamayip yaptığım erken gebelik testi🤣bembeyaz kapı gibi negatif 06 ml olcuyomus benim bebiş uğramamış daha🤣

Eklentiler

• IMG_20220404_100520_990.jpg
    IMG_20220404_100520_990.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 51
X