Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminnn inşallah canım. Benim henüz 3. Denemem olduğu için birkaç ay daha deneyip doktora gideyim diyorum. Sen uzun zamandır deniyorsan mutlaka görün doktora.
İnşaALLAH vardıırr canıımm
Bakalım bende çok kararsız kaldım bu ay ilaç ve çatlatma iğnesi olsam mı olmasam mı diyee
RABBİM şu günlerde hepimizin dualarını kabul etsiin

Aminnn inşallah canım. Benim henüz 3. Denemem olduğu için birkaç ay daha deneyip doktora gideyim diyorum. Sen uzun zamandır deniyorsan mutlaka görün doktora.
İlk defa ilaç ve çatlatma iğnesi kullandım canım doktor devam etmişti regl olursan 3 günü ilaca başla 10 gün kontrole gel dedi o yüzden napsam bilemedim

İlk defa ilaç ve çatlatma iğnesi kullandım canım doktor devam etmişti regl olursan 3 günü ilaca başla 10 gün kontrole gel dedi o yüzden napsam bilemedim
Ay bnde doktoruma bunu teklif etcem regl gelirse. işte izin almak çok zor sıkıntılı ya.
Bide herkes AA hamile mısın yoksa ,nerdeydin ne hastanesi salak saçma sorular.

Bende bu sorunun cevabını arıyorum 21.gün progesteron değerim 19 çıktı 23 gün tekrar yaptırdığımda 24.5 çıktı hamilelik oluşuyorsa mi yükselir
Çok emin olmamakla birlikte hamilelikte yükselir diye biliyorum. Çünkü ben düşük yaptığımda doktor hem betanın hem de Progesteron değerinin takibini yapmıştı. İki değerin de düşmesi gerekiyormuş düşüğün tamamlandığını anlamak için.

İki gün kala çıkar kanda kuzu
İnsaAllah hayırlısı olsun ya aklımdaki sorular yedi beni çıkmazsa hormonlara baktircam b 12 ignesinden mi yoksa hormonal bozukluk mu bilmem bu ay göğüs ve boyun çevresi sivilcelenme nedir bı öğreneyim yüzümdeki sivilceler hiç bu ayki gibi olmadı bu ne yav her yanımda sivilce fiskiriyo hiç bu denlisini yaşamadım bu ay ne varsa yaşadım delirecek gibiyim 6 Nisanda ak koyun kara koyun çıkar herhalde

Varsa çıkar Bence yaa belirti var mi
Valla sivilcelenme kasıkta belde ufak ufak dalga dalga sancılar arada iğne batması bird egogusler davul gibi uçları aciyo siskinlikte var ben anlamadım yav önceki gece annemlerdeyim sahuru beklerken sanki burnuma biri sigara iciyomuscasina iğrenç bı koku geldi kalktım her yere baktım annem diyo sen iyi misin kims eyok burda sigara içen dışarda yok diyo kucaktim az daha öyle oldum başka belirti yok acaba mi dedim bı an hiç olmadı kanda negatifi görürsem bütün değerlere tekrar baktırım yumurtalık ve rahim temiz saglikliydi bebiş yoksa bile kandaki hormonlar ne alemde gorurum

Aminn canimmm.
İnsanın aklını meşgul ediyor haklısın
Hayırlısı olsun

Günaydın canım kızlar ben test yaptım veee negatif olduğunu görmek için 81 TL lik teste ihtiyacım varmış ikna oldum şaka maka çıplak gözle çok silik bir çizgi görüyorum ben gözlerim şaşı oldu. Negatif yapan arkadaşlara ihtiyacım var, bi el atın şu kardeşinize hatta birinde makro çekim yaptım iyice yakınlaştırmak için, onda beyaz bi çizgi göründü

Eklentiler

• IMG20220404074816.jpg
    225,2 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG20220404074527.jpg
    207 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG20220404074408.jpg
    156 KB · Görüntüleme: 64
Kuzum senin bat 12 Nisan mı çok erken test yapmışsın sanki kuruma çizgisi ne benziyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…