Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın canım kızlar 🥰 ben test yaptım veee negatif olduğunu görmek için 81 TL lik teste ihtiyacım varmış ikna oldum 🤣🤣 şaka maka çıplak gözle çok silik bir çizgi görüyorum ben gözlerim şaşı oldu. Negatif yapan arkadaşlara ihtiyacım var, bi el atın şu kardeşinize 😁 hatta birinde makro çekim yaptım iyice yakınlaştırmak için, onda beyaz bi çizgi göründü
Bende görüyorum siz iğne oldunuz mu

Günaydın canım kızlar 🥰 ben test yaptım veee negatif olduğunu görmek için 81 TL lik teste ihtiyacım varmış ikna oldum 🤣🤣 şaka maka çıplak gözle çok silik bir çizgi görüyorum ben gözlerim şaşı oldu. Negatif yapan arkadaşlara ihtiyacım var, bi el atın şu kardeşinize 😁 hatta birinde makro çekim yaptım iyice yakınlaştırmak için, onda beyaz bi çizgi göründü
Testi açıp öyle bak . Cam kısmından dolayı pek net gözükmez canım :)

kız beyaz bi çizgi varr , hiç beyaz görmemiştimm.
keske ıkı uc gun daha bekleseydin kuzum

Cizgi beyaz kuzum aklim karıştı hic bi pembelik yok

Koyulasma falan oldumu hic vakit gectikce

İnsaAllah hayırlısı olsun ya aklımdaki sorular yedi beni çıkmazsa hormonlara baktircam b 12 ignesinden mi yoksa hormonal bozukluk mu bilmem bu ay göğüs ve boyun çevresi sivilcelenme nedir bı öğreneyim yüzümdeki sivilceler hiç bu ayki gibi olmadı bu ne yav her yanımda sivilce fiskiriyo hiç bu denlisini yaşamadım bu ay ne varsa yaşadım delirecek gibiyim 6 Nisanda ak koyun kara koyun çıkar herhalde
Kuzum stres falan yapiyomusun hic ondan olabilir mi acaba

Valla sivilcelenme kasıkta belde ufak ufak dalga dalga sancılar arada iğne batması bird egogusler davul gibi uçları aciyo siskinlikte var ben anlamadım yav önceki gece annemlerdeyim sahuru beklerken sanki burnuma biri sigara iciyomuscasina iğrenç bı koku geldi kalktım her yere baktım annem diyo sen iyi misin kims eyok burda sigara içen dışarda yok diyo kucaktim az daha öyle oldum başka belirti yok acaba mi dedim bı an hiç olmadı kanda negatifi görürsem bütün değerlere tekrar baktırım yumurtalık ve rahim temiz saglikliydi bebiş yoksa bile kandaki hormonlar ne alemde gorurum
Bende adet olursam bu ay gidecem hormonlarima falan baktirmaya adetin kacinci gunu gidiliyor acaba bi fikri olan varmi..

Valla sivilcelenme kasıkta belde ufak ufak dalga dalga sancılar arada iğne batması bird egogusler davul gibi uçları aciyo siskinlikte var ben anlamadım yav önceki gece annemlerdeyim sahuru beklerken sanki burnuma biri sigara iciyomuscasina iğrenç bı koku geldi kalktım her yere baktım annem diyo sen iyi misin kims eyok burda sigara içen dışarda yok diyo kucaktim az daha öyle oldum başka belirti yok acaba mi dedim bı an hiç olmadı kanda negatifi görürsem bütün değerlere tekrar baktırım yumurtalık ve rahim temiz saglikliydi bebiş yoksa bile kandaki hormonlar ne alemde gorurum
Sivilcelenme bende de başladı dün peynirden midem bulandı bi kasik bel ağrıları devam Ama göğüslerin hiçbişeyden haberi yok gibi 😂😂😂 normalde adet öncesi şişmesi lazimd8 amabişey yok. Inşallah kendimi kandırmıyorumdur yaa bazen kesin var gibi geliyor bazen yok kendimi kandırıyorum diyorum delirmeden bat gelse de kurtulsam

Eklentiler

• 2CB4F91B-1E1A-4708-AD02-D24DA0884F4A.jpeg
    2CB4F91B-1E1A-4708-AD02-D24DA0884F4A.jpeg
    57,7 KB · Görüntüleme: 49
1970-01-20-040412925.jpg
garip bir gölge var ama çözemedim

H Hello Kity cnım seni merak ettim ne durumdasın :) güzel haberler veririsin insallah :)
Canım prensesim 2 gün kaldı bata.
Ama hastayım birkaç gündür. Baş ağrısı mide bulantısı yaşıyorum 3 gündür. İlk gün oruç tutunca perişan oldum. Bat günü bı test yapicam. inşallah çift çizgi görürüm. Haber vericem hepinize 😍😘💋❤️🌸

Canım prensesim 2 gün kaldı bata.
Ama hastayım birkaç gündür. Baş ağrısı mide bulantısı yaşıyorum 3 gündür. İlk gün oruç tutunca perişan oldum. Bat günü bı test yapicam. inşallah çift çizgi görürüm. Haber vericem hepinize 😍😘💋❤️🌸
Sabırsızlıkla bekliyorum canımm :) umarım güzel haberlerle gelirsin :)

Makro çekim olmayan fotonun birinde bende gördüm inşallah 81 TL'lik pozitif geliyor hayırlısıyla 😍😃❤️🌸

Hadi bakalım inşallah hayırlı haberler verirsin kuzum🤩
Bu test negatif de hala zamanım var kuzum yaa 2-3 gün daha devam 😍
Bende görüyorum siz iğne oldunuz mu
İğne oldum evet 11 gün geçti
Testi açıp öyle bak . Cam kısmından dolayı pek net gözükmez canım :)
Öyle de böyle de görünmüyor be kuzum 😁
kız beyaz bi çizgi varr , hiç beyaz görmemiştimm.
keske ıkı uc gun daha bekleseydin kuzum
Bebeğim o beyaz çizgi çekimden dolayı, aslında bi beyazlık bile yok 🤣 yakından çekebilmek için makro çekim yapmıştım. Beklicez bakalım 2-3 gün daha
Cizgi beyaz kuzum aklim karıştı hic bi pembelik yok
Makro çekimden dolayı o beyaz çizgi çıktı canım, aslında öyle bi beyazlık yok, sıfır sıfır sıfır 😁
Koyulasma falan oldumu hic vakit gectikce
Bişey yok ki koyulaşsın tatlım yaa benim gözüm baktıkça uyduruyor sadece 😁
Eki Görüntüle 3040392 garip bir gölge var ama çözemedim
Amaaan kendimi kandırmayayım işte canım yaa basbaya yok bişey. Daha zaman var yarın öbür gün falan tekrarlarım bakalım. Sağol 😘

X