Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bi aşılamamda 12. Gün pozitif görüp 13. Gün siliklesmişti sanki bnmde dün hastaladım ateş boğaz ağrısı gece 12 iydi açık de idik iğne oksijen bugün de covid testi yaptrdık negatif di o kadar kötüydümki kan bakın diyemedim iğne de öle yapıldı var mı yokmu bilmiyom 31. Gün adetin Yumurtlamanın 17. Günü testi en son 14. Gün yaptım dün soğuk su içmiştim Bogazım şişti her zerrem agrıyo akıntım artı istiğfar ettim rahatladım . DNA hasar falan bnde istiyorum bklm bize ne zaman nasip olcak
Yaa çok geçmiş olsun kuzum 😑
Boğaz agrisida çok kotuu ya.
Bende daha regl olamadım ağrı var gelen giden yok ..
Eşim için istiyorum bnde yarın arayıp sorcak

Kızlar bugünkü hayalet çizginin üzerine erken gebelik testi aldırdım awox marka yarın yapsam mi yoksa beklesem mi biraz daha ne dersiniz

Kızlar krem kıvamında akıntı gebelik belirtisi olabilir mi? Yumurtlamadan sonra hep kupkuru olurdum. Bu ay yumurtlamadan beri akıntım kesilmedi.

Kızlar bugünkü hayalet çizginin üzerine erken gebelik testi aldırdım awox marka yarın yapsam mi yoksa beklesem mi biraz daha ne dersiniz
Canım yarın sabah yap istersen, ama cumaya daha var yani negatif çıkarsa tamam bu ay olmadı falan diyip üzülmeyeceksen sırf içini rahatlatmak için yap.. çünkü çıkabilir de çıkmayabilir de henüz 🤗

X