Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Regli oluyorum ben canlarım krem akıntı geldi arkasından bir iki damla kan 🤯
Hayırlısı buymuş demekki ♥️🤲
@Rabbi Hebli Mines Salihin partalina_ partalina_ H Hello Kity iyilikperisi92 iyilikperisi92 @sumuhallebisi
Ayy oruçta gitti ya bir saat kala😢
Keşke bekleyebilsek regl 5-10 gün geçmesini ama yapamıyoruz işte.. üzülme sakın tamam mı.. hayırlısı sağlıklısı olsun, sımsıkı tutunsun.. büyük ihtimal çok ufak bir biyokimyasal oldu ve buna da doktorlar çok seviniyor.. birleşme yaşanması, ufak da olsa tutunması bile vucudu sağlıklı embriyoya hazırlıyor inşallah 🌸

Kızlar bu testi yaptıktan 3 saat sonra böyle bi cizgi fark ettim. Kurumadir kesin dimi 😔 filtreli ve filtresiz hali 😔
Yaa bana sonradan çıkanlar hep kuruma gibi geliyor.. bak sabah yapıp bembeyaz dediğimde bariz kırmızı çizgi çıktı.. sen yarın erken olandan yap bakalım o bizi sevindirsin inşallah

Eklentiler

• D50EAA45-A522-4BC6-BDD6-D102EFFEA474.jpeg
    D50EAA45-A522-4BC6-BDD6-D102EFFEA474.jpeg
    94,4 KB · Görüntüleme: 81
Yaa bana sonradan çıkanlar hep kuruma gibi geliyor.. bak sabah yapıp bembeyaz dediğimde bariz kırmızı çizgi çıktı.. sen yarın erken olandan yap bakalım o bizi sevindirsin inşallah
Evet çıkıyor ya malesef. İnşallah pek ümitli değilim ama..

Kızz hangi marka o test ben hiç denk gelmedim bu kadar pembe bir kuruma çizgisi ne ben olsam çoktan hamileyim sanmıştım 😂😂😂inşallah bebiş geliyordur 🤩

X