Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar bundan kullanan var mı hiç? Güvenilir midir?
Ben kullandım canımcım, hiç yalancı çizgi çıkarmadı.. kuruma falan olmuyor baya kaliteli.. Hamile kalanlarda gördüğüm bişey var, kasetle aynı koyulukta çıktı sonuçları hep.. he bi de 6 yazan şey aslında gebeliğin gecikmesinden geriye 6 yani bata 5 gün kala..

Yarın sabah yapsam mı ki ya. Yumurtlamadan sonra 12. Gün. Benim bat ne zaman bilmiyorum çünkü adetim düzensiz o yüzden gün sayıyorum

Hep çıkmaz ki hep çıksa her gün yumurtlarız kız nasıl her zöAn cıkıyo ıkı çizgi bunlardan koyu cıkarmı valla bende bilemedım
Yok kuzum yumurtlama dönemi T çizgisi çok aşırı koyu çıkıyo C kadar hatta C den daha koyu yumurtlama o zaman oluyo yine çizgi silikleşirse yumurta çatlamış demek oluyo T çizgisi var diye pozitif olmuyo C kadar koyu olması lazım yumurtlama olmuş demek için bu bebek sevdası bize neler öğretti

Kuuzmm biliyorum zaten ben o asmaları geçtim ben ne yazdım oraya :) 17 gündeyim ben nenım yumurtlama günüm cok dan geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…